МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хто наступний? Німеччина заборонила використання гліфосату!
2019-09-06

4 вересня кабмін Німеччини проголосував за новий сільськогосподарський пакет аграрних програм і поправок, окремо вирішувалась доля гліфосату.

«Заборонити використання гліфосатвмісних пестицидів в Німеччині планується до 31 грудня 2023 року, в цей час закінчується і дозвіл на використання гліфосату в ЄС», — заявила Міністр сільського господарства Німеччини Юлія Клекнер.

Зазначається, що вже у 2020 році Німеччина реалізує стратегію систематичного скорочення використання засобів захисту рослин, що містять гліфосат на 75%. Серед іншого, згадується заборона на застосування препаратів до збору врожаю і значне обмеження на використання після збирання.

Передбачено також заборону на використання засобів захисту рослин, що мають особливий вплив на комах в національних парках та заповідниках.

«Мені особливо приємно, що в майбутньому нам вдалося краще захистити комах в сільськогосподарському ландшафті. Федеральний уряд планує заборонити використання гліфосату в найкоротші терміни відповідно до європейського законодавства і чітко обмежує його використання заздалегідь», — зауважила Свен Шульце, Міністр навколишнього середовища.

Тим часом, Німецька Асоціація сільськогосподарської промисловості (IVA) розкритикувала оголошену заборону на використання гліфосату. Головний виконавчий доктор Дітріх Прадт зазначив, що втрата гліфосату вдарить по конкурентоспроможності німецьких фермерів.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Австрія відмовилась від гліфосату

Франція заборонила використання гербіциду на основі гліфосату

17 країн підтримали заклик до посилення контролю використання пестицидів

Джерело: https://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>