МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

"Арніка Органік" представить Україну на одній із найпрестижніших виставок світу
2019-09-08

Українці відвідають Лондон щоб взяти участь в одній із найпрестижніших світових виставок – Food Matters Live. Вперше Україну представить "Арніка Органік", яка є найбільшим виробником та експортером власної органічної продукції в Україні.

З початку поточного року AGROPORT почав супроводжувати рух українських виробників на зовнішні ринки. Це вже третій такий масштабний захід тільки за цей рік. Спочатку був BioFachy німецькому Нюрнберзі, потім – Турецький Ekoloji Izmir, а 19–20 листопада – Food Matters Live у Лондоні.

"AGROPORT давно переріс формат сільськогосподарської виставки та сьогодні це ціла екосистема з підтримки виробників. В тому числі ми допомагаємо їм виходити на нові ринки. Food Matters Live важливий з точки зору іміджу та нового досвіду. Українські виробники, наприклад, мають якісну та конкурентоздатну продукцію, але їм не вистачає маркетингу. Тож намагаємося зрозуміти, як цей процес організовують передові світові компанії і як допомогти його налагодити українським виробникам. На жаль, Україну поки що часто розглядають як ринок дешевої сировини для подальшої переробки. Але ця ситуація вже змінюється", - зазначає керівник AGROPORT Дмитро Титаренко.

Food Matters Live – це унікальний майданчик, який дає можливість налагодити серйозні ділові зв’язки із найбільш інноваційними агропродовольчими компаніями світу, а також отримати потужні інсайти щодо основних споживчих трендів сьогодення. Серед найбільш актуальних трендів сьогодення є продукти із високим вмістом рослинного протеїну, альтернативні м’ясні та молочні продукти із лінійки plant-based, великий асортимент харчових продуктів категорії free-from, і все це – продукти, вироблені із дотриманням етичних норм поводження із тваринами та вимог щодо збереження навколишнього середовища. Ринок Великобританії є родоначальником та свідомим послідовником цих трендів, на стику яких народжуються нові інноваційні продукти.

Великобританія – це країна-законодавиця здорового, корисного та функціонального харчування. Вона також стала «батьківщиною» для багатьох agrifood-стартапів, які продукують нові харчові продукти, що здатні задовольнити потреби різних споживачів як то вегетаріанців, флексітаріанців, веганів, алергіків та інших. Оскільки більшість з agrifood-проектів в країні розвиваються саме на базі органічних продуктів, то це дає додатковий імпульс для розвитку органічного сектору (як власного, так і імпортованого).

Великобританія входить у десятку країн світу із найвищим рівнем споживання органічних харчових продуктів. Уже сьогодні споживчий ринок Великобританії складає 219 млрд фунтів стерлінгів в рік і продовжує рости, оскільки внутрішнє виробництво забезпечує лише третину потреб населення й існує величезний потенціал для експортерів.

«Для нашої компанії участь у виставці Food Matters Live – є цілком логічним та усвідомленим кроком нашої експортної стратегії по вивченню та партнерській експансії цього ринку. Під час роботи на виставці у якості експонента ми будемо знайомити партнерів з органічним сектором України та його основними здобутками, принципами та успіхами роботи нашої компанії у глобальному органічному просторі. Крім того, під час міжнародної панелі FoodsoftheFuture: Whatwillwebeeating? нашакомпанія презентує основні споживчі тренди, які з них вже прийшли в Україну, та з якими продуктовими інноваціями вітчизняні компанії виходять у глобальні supplychains», – розповідає керівник відділу маркетингу ТОВ «Арніка Органік» Анастасія Білич.


Food Matters Live – це можливість для виробників і новаторів з усього світу потрапити на прибутковий британський ринок харчових продуктів і напоїв. Дводенний захід, на який приїжджають тисячі представників цільової аудиторії. Формат передбачає бізнес-зустрічі з покупцями, семінари, презентації продуктів, інгредієнтів, брендів і продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські виробники можуть відвідати агровиставку в Китаї

Органіка великих масштабів: 5 агрохолдингів, які успішно займаються органічним виробництвом в Україні

Джерело: http://organicstyle.agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>