МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Україна налагоджує продаж антилоп у Китай
2019-09-09

У Мінагрополітики відбулася зустріч з делегацією високого рівня Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки на чолі з Віцеміністром паном Лі Гуо, який перебуває в Україні з першим офіційним візитом новоствореної служби.

Від України на зустрічі взяли участь в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Співрозмовники обговорили поточний стан взаємної торгівлі продукцією тваринного і рослинного походження та проаналізували стан напрацювання двосторонніх проєктів документів, зокрема погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

Під час переговорів українські та китайські колеги відзначили високий рівень дружньої співпраці.

«Україна є важливим стратегічним партнером в торгових відносинах між Україною і Китаєм, у тому числі у сфері ветеринарії та фітосанітарії», — наголосив Віцеміністр Лі Гуо.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо погодження міжнародного ветеринарного сертифіката для експорту антилоп з України до КНР.

Сторони також підтвердили взаємне бажання нарощувати взаємну торгівлю продукцією тваринного і рослинного походження та розширювати її асортимент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Агропродсервіс" експортував до Лівану перші 300 голів ВРХ

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>