МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Графство Норфолк — сільськогосподарський рай
2019-09-09

Норфолк — графство сільського типу, головними галузями економіки якого є сільське господарство і туризм, хоча воно і не є самою малонаселеною частиною Англії. 

Сьогодні Норфолк — лідер у галузі агротехнологій та рослинництва. Тут місцеві фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства.

Точне землеробство тут повністю стало агроіндустрією й місцеві фермери використовують агрегати з GPS-датчиками, картографування ґрунту та індекс NDVI. IT-технології не оминули й тваринництво: фермери графства застосовують роботизовані машини для збору молока та проводять цифровий моніторинг худоби.

Норфолк: найкращі рішення точного землеробства

Одне з провідних господарств графства — Holkham. Воно провело випробування стійких сортів озимого ячменю на площі 100 га. А також впровадило технології ротації поголів’я. І залучило $1,8 млн інвестиції в будівництво приміщень для зимування худоби.

Серед інших прикладів — ферма Honingham Thorpe. Вона співпрацює з компанією enLight, яка застосовує різні системи, що надають дані в режимі реального часу. Це інформація по якості води, моніторинг тварин, аналіз ґрунту та контроль роботи елеватора.До найкращих агровиробників також входить господарство Elveden площею 22,5 га. На ній проведено сотні випробувань з аналізу ефективності різних гербіцидів, добрив, режимів поливу. Тут розроблено низку стратегій боротьби зі шкідниками для різних сортів картоплі.

У графстві успіх також мають стартапи Crop Angel, який нещодавно випробував перший у Великобританії дрон з обприскування врожаю та Gropod, який впровадив інновації у виробництві картоплі. Рішення Gropod дозволяють агровиробникам повністю управляти екологічним станом рослини.Норфолк — середовище для лабораторних досліджень та інженерних компаній

Норфолк став також базою для інженерних компаній, які виготовляють високотехнологічні комбайни та обприскувачі. 

Графство залучило такі компанії з переробки врожаю, які також інвестують в agritech:
 
  • Crisp Maltings. Минулого року відкрив завод з переробки ячменю для крафтових пивоварень;
  • Kettle Foods — побудував сучасний завод з переробки картоплі в Норвічі;
  • Cranswick — інвестував $90 млн у птахофабрику, яка сьогодні вважається найефективнішою фермою Європи.Науково-дослідний парк Норвіч також зіграв свою роль в отриманні лідерського статусу в графстві Норфолк. Недавні дослідження Центру Джона Іннеса, що включають розробку ГМ пшениці, довели, що вироблення білого борошна із більшою кількістю залізом приносить користь людям, що хворіють на анемію.

Сусідня лабораторія Сейнсбері випробувала ГМ картоплю для стійкості до фітофторозу, а Інститут Ерлхема розробив систему на основі штучного інтелекту, комп’ютерного зору та ультрамасштабних зображень для точного аналізу та класифікації вирощування салатів.

Понад третини Британського цукру вирощують в Норфолку, а їхній метод став найефективнішим у світі. Агровиробники використовують тіаметоксам для захисту рослин, однак цей метод викликав невдоволення у пасічників, оскільки речовина підвищує смертність бджіл.

РЕКОМЕНДУЄМО: Голландія - маленька країна, яка годує весь світ

Масштаби, що вражають: Як виглядають з космосу найбільші ферми світу

Як розвивати агростартапи. Досвід Німеччини

За матеріалами: https://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
13.11.2019
В Україні запустили безкоштовний науковий сервіс, який відкриває доступ до публікацій з усього світу
Це є першим кроком до інтеграції у світову наукову спільноту. Зараз у базі є 109 млн публікацій, зокрема зібрані метадані від 1 329 українських видань
12.11.2019
Нові робочі місця на Луганщині: Відкрили молокопереробний завод
Завод побудовано для перероблювання молока і виготовлення йогуртів, м'яких сирів, ряжанки, кефіру і розрахований переробляти 15 т молока за зміну
12.11.2019
Наступного року на вулицях Рівного встановлять компостери
Це дасть можливість містянам утилізувати міські органічні відходи ефективно, не спалюючи їх

Статті

всі статті >>
12.11.2019
Плинність кадрів — серйозна шкода для бізнесу
Які основні причини плинності кадрів у сільському господарстві сьогодні та як уникнути збитків від втрати кваліфікованого персоналу
22.10.2019
Практика за кордоном vs Працевлаштування в Україні. Досвід молодого агронома
Агроном Олександр Дерев'янко розповів про свої перші кроки в професії: від продажу ягід з бабусиного саду до стажування у Швейцарії та першої роботи в Україні
16.10.2019
Професії АПК, яких у 2030 році може вже не бути
Бухгалтери, юристи, секретарі та водії потрапили до переліку професій сфери агро, які можуть зникнути до 2030 року