МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Графство Норфолк — сільськогосподарський рай
2019-09-09

Норфолк — графство сільського типу, головними галузями економіки якого є сільське господарство і туризм, хоча воно і не є самою малонаселеною частиною Англії. 

Сьогодні Норфолк — лідер у галузі агротехнологій та рослинництва. Тут місцеві фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства.

Точне землеробство тут повністю стало агроіндустрією й місцеві фермери використовують агрегати з GPS-датчиками, картографування ґрунту та індекс NDVI. IT-технології не оминули й тваринництво: фермери графства застосовують роботизовані машини для збору молока та проводять цифровий моніторинг худоби.

Норфолк: найкращі рішення точного землеробства

Одне з провідних господарств графства — Holkham. Воно провело випробування стійких сортів озимого ячменю на площі 100 га. А також впровадило технології ротації поголів’я. І залучило $1,8 млн інвестиції в будівництво приміщень для зимування худоби.

Серед інших прикладів — ферма Honingham Thorpe. Вона співпрацює з компанією enLight, яка застосовує різні системи, що надають дані в режимі реального часу. Це інформація по якості води, моніторинг тварин, аналіз ґрунту та контроль роботи елеватора.До найкращих агровиробників також входить господарство Elveden площею 22,5 га. На ній проведено сотні випробувань з аналізу ефективності різних гербіцидів, добрив, режимів поливу. Тут розроблено низку стратегій боротьби зі шкідниками для різних сортів картоплі.

У графстві успіх також мають стартапи Crop Angel, який нещодавно випробував перший у Великобританії дрон з обприскування врожаю та Gropod, який впровадив інновації у виробництві картоплі. Рішення Gropod дозволяють агровиробникам повністю управляти екологічним станом рослини.Норфолк — середовище для лабораторних досліджень та інженерних компаній

Норфолк став також базою для інженерних компаній, які виготовляють високотехнологічні комбайни та обприскувачі. 

Графство залучило такі компанії з переробки врожаю, які також інвестують в agritech:
 
  • Crisp Maltings. Минулого року відкрив завод з переробки ячменю для крафтових пивоварень;
  • Kettle Foods — побудував сучасний завод з переробки картоплі в Норвічі;
  • Cranswick — інвестував $90 млн у птахофабрику, яка сьогодні вважається найефективнішою фермою Європи.Науково-дослідний парк Норвіч також зіграв свою роль в отриманні лідерського статусу в графстві Норфолк. Недавні дослідження Центру Джона Іннеса, що включають розробку ГМ пшениці, довели, що вироблення білого борошна із більшою кількістю залізом приносить користь людям, що хворіють на анемію.

Сусідня лабораторія Сейнсбері випробувала ГМ картоплю для стійкості до фітофторозу, а Інститут Ерлхема розробив систему на основі штучного інтелекту, комп’ютерного зору та ультрамасштабних зображень для точного аналізу та класифікації вирощування салатів.

Понад третини Британського цукру вирощують в Норфолку, а їхній метод став найефективнішим у світі. Агровиробники використовують тіаметоксам для захисту рослин, однак цей метод викликав невдоволення у пасічників, оскільки речовина підвищує смертність бджіл.

РЕКОМЕНДУЄМО: Голландія - маленька країна, яка годує весь світ

Масштаби, що вражають: Як виглядають з космосу найбільші ферми світу

Як розвивати агростартапи. Досвід Німеччини

За матеріалами: https://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
06.07.2020
Закордонні фермери вирощують фіолетову кукурудзу української селекції
Насіннєвий матеріал і технологію вирощування іноземцям продає українське фермерське господарство «Мнагор»
02.07.2020
Міністерство довкілля Німеччини фінансує українські екопроєкти
Екопроєкти впроваджуватимуть на території Деснянського біосферного резервату — природоохоронної території, затвердженої рішенням ЮНЕСКО
02.07.2020
В Україні відкрили інноваційний завод з виробництва рідких комплексних добрив
По технологіях внесення, впливу на ґрунт, часовим та фінансовим затратам нові рідкі добрива значно ефективніші, ніж сухі суміші в умовах кліматичних змін

Статті

всі статті >>
06.07.2020
Сучасне обладнання — важлива складова успішного овочевого бізнесу
Високотехнологічне обладнання дозволяє в короткі терміни продати великі обсяги овочів у той час, коли на ринку найвигідніші для виробника ціни
17.06.2020
Не лише для краси: Ромашкові поля приносять прибутки
Ромашку можна вирощувати на власних сільгоспділянках і налагодити успішний квітковий бізнес, який принесе хороший дохід
11.06.2020
Фермери Півдня України зацікавились вирощуванням королівського делікатесу
Тетрагонолобус цінують в родині Єлизавети II не лише за унікальний смак, який трохи схожий на помісь ніжної спаржі й свіжого молодого горошку. Його ще вважають одним із найкрасивіших овочів на планеті