МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Байєр» пропонує аграріям безкоштовну утилізацію тари з-під пестицидів
2019-09-09

Компанія «Байєр» запускає проект «Використаній тарі не місце у вашому господарстві!». Тепер один із найбільших виробників пестицидів у світі безкоштовно збиратиме та утилізовуватиме тару, яка лишилась після внесення ЗЗР.

"Тара з-під агрохімії не підлягає подальшій переробці, а тому при неправильному поводженні з нею виникають загрози й для довкілля, і для людей", - зазначають в компанії.

Щоб уникнути цього, «Байєр» радить аграріям здавати використану тару з-під пестицидів тільки ліцензійним компаніям-постачальникам послуг з утилізації.

Іноді господарі вирішують взагалі не позбуватися тари з-під ЗЗР. Натомість, вони починають використовувати її у власному господарстві для найрізноманітніших побутових цілей – від зберігання мастил та палива і до зберігання води тощо.

ТАРА З-ПІД ЗЗР ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕБЕЗПЕЧНОЮ НАВІТЬ ПІСЛЯ ЧИСЛЕННИХ ПРОМИВАНЬ!

Але пластикова тара з-під ЗЗР залишається небезпечною навіть після численних промивань. Тож продовжує нести загрозу для здоров’я людини, яка нею постійно користується, йдеться в повідомленні.

Те ж саме стосується спалювання такої тари. Цього робити категорично не можна. Шкідливі речовини осідають у ґрунті та стічних водах, отже фермер ризикує забруднити всю навколишню територію.

Аби цього не сталося, «Байєр» планує збирати у фермерів порожню тару та організовувати її переробку. Про збір та утилізацію подбає офіційний партнер компанії (постачальник послуг з утилізації) – ТОВ «Укрекопром».

«Витрати, пов’язані зі збором та утилізацією, повністю оплачує «Байєр» уже на етапі ввезення ЗЗР в Україну», — зазначається в повідомленні.

Також компанія розповідає, як відбувається процес переробки: «Усю зібрану тару з-під пестицидів безпечно подрібнюють на спеціальній установці. Потім спалюють у високотемпературній печі, яка забезпечує розпад спалюваних речовин до нетоксичних та обладнана спеціальним газоочисним обладнанням та фільтрами з дотриманням усіх вимог екологічної безпеки».

Щоб заохотити фермерів брати участь у проекті «Байєр» також розробив програму лояльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квіти можуть стати альтернативою пестицидам

В Україні зареєстрували нову організацію для контролю за використанням ЗЗР

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>