МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Херсонщині відкриють пакгауз для баштанних
2019-09-12

Сільськогосподарський обслуговчий кооператив «Широке» побудує пакувальний термінал (пакгауз) у Скадовському районі на Херсонщині. 

На сьогодні в Україні немає жодного підприємства, що займалося б охолодженням і пакуванням кавунів або динь, хоча обсяги виробництва самих лише кавунів в Україні коливаються в межах 370–500 тис. тонн.

Відсутність пакування для баштанних є однією з причин низького експорту цієї продукції.

Минулого року Україна експортувала 18,5 тис. тонн кавуна, але заробила на цьому лише $ 3,1 млн експортної виручки. Одна тонна кавунів, експортованих з України, продавалася по $ 170, і це була найвища експортна ціна українського кавуна за 4 роки. У цей же час чеські експортери отримували понад $ 500 за тонну, французькі – $ 800 за тонну, а нідерландські реекспортували кавуни по $ 939 за тонну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонський кавун і гуцульська овеча бринза стануть продуктами із захищеним географічним зазначенням

На Одещині вирощують органічні квадратні кавуни

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах