МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Гайда варити сир! «Агромандри» запрошують на ферму
2019-09-17

 У вересні 2011 року в мережі магазинів «Сільпо» стартував проєкт «Лавка традицій». Завдання проєкт – знайти смачні, натуральні продукти місцевих виробників, щоб щоденне харчування українців завжди приносило не лише задоволення, а й користь. 

Усі виробники продуктів «Лавки традицій» є дійсно майстрами своєї справи. Продукти «Лавки традицій» проходять перевірку на якість та відповідність, встановленим законодавством, нормам у кваліфікованих фахівців департаменту якості мережі «Сільпо».

Натуральні продукти майже неможливо виробляти у великих об’ємах через обмежену кількість сировини й унікальність технологій, а також короткий термін зберігання. Саме це пояснює їхню немалу вартість. Наразі товари «Лавки традицій» можна придбати в деяких супермаркетах «Сільпо» та делікатес-маркетах Le Silpo.

Щоб познайомити споживачів з виробниками смачних корисних продуктів ідейні натхненники «Лавки традицій» створили новий проєкт з агротуризму - «Агромандри». Він складається із серії відкритих виїздів на ферми до українських виробників. 

ПЕРШИЙ ТУР НА ЛОКАЛЬНУ ФЕРМУ ПРОВЕДУТЬ 22 ВЕРЕСНЯ.

Перший тур проєкту «Агромандри» проведуть 22 вересня
Для поїздки обрали «Доообру ферму» в селі Івки Київської області. ПОЇЗДКА ТРИВАТИМЕ З 9:00 ДО 20:00. Під час туру гості ознайомляться з місцевими фермерами, побачать кіз альпійської породи у хліві, візьмуть участь у виробництві моцарели та відвідають льох із сирами.За словами організаторів, «Агромандри» – це можливість містян урізноманітнити свій вихідний, зануритися у сільське життя і дізнатися більше про локальне виробництво.

Для поїздки створять групу з 16-18 осіб, які завчасно придбали квитки. Вартість ДОРОСЛОГО КВИТКА – 650 ГРИВЕНЬ, ДИТЯЧОГО – 300 ГРИВЕНЬ. У вартість входить трансфер з Києва на ферму та назад, снеки під час поїздки, бранч, відвідання ферми, варіння сиру, огляд виробництва та обід просто неба.Придбати квитки та дізнатися більше про захід ви можете за посиланням.

РЕКОМЕНДУЄМО: Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні

Швейцарія недалеко від Києва - село Ковалівка

9 виробників фермерської молочної продукції

Джерело: https://www.the-village.com.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>