МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Органічні овочі та фрукти – велика ніша, яка абсолютно не заповнена в Україні
2019-09-20

Сьогодні органічний сектор України продовжує динамічно розвиватись і виникає потреба в розвитку не тільки нових ринків збуту, але й нових напрямків діяльності. 

Якщо вирощування органічних зернових та бобових культур вже стало звичним для українців, то плодоовочевий сектор опановує органіку значно повільніше. Наразі в цьому секторі налічується всього близько півтори сотні сертифікованих виробників, 82 % яких складають виробники ягід. На відміну від ягідного сегмента, виробники іншої органічної плодоовочевої продукції (в переважній більшості – дуже малі виробники), як правило, не об’єднані в жодні кооперативи чи асоціації й здійснюють збут своєї продукції на внутрішньому ринку. Одним із чинників повільного розвитку сектору є відсутність насіннєвого матеріалу овочевих культур та незначна кількість сертифікованого посадкового матеріалу плодових дерев.

Днями Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL) презентував дослідження ринку органічної плодоовочевої продукції. Ініціаторами стали Organic Business School та Органік Стандарт у співпраці з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Дослідження має на меті не тільки показати зріз ринку органічної плодоовочевої продукції, а й підготувати майбутніх виробників до викликів, які їх очікують на ринку. Саме тому проєкт складається з двох частин. Перша – це статистичні дані від Органік Стандарт про кількість сертифікованих виробників та площі земельних ділянок, що вони займають, аналіз експорту, каналів збуту. Друга частина – це аналітична інформація про ринок, зібрана проєктом разом з Organic Business School шляхом опитування виробників, глибинних інтерв’ю з експертами ринку тощо. Це допоможе виявити проблеми та тенденції ринку, надати висновки, які можуть та повинні бути враховані виробниками при побудові своїх бізнес-стратегій.

«Взагалі, органічні овочі та фрукти і їх перероблювання – це велика ніша, яка абсолютно не заповнена на даний момент в Україні, — зазначає Сергій Галашевський, директор Органік Стандарт, — але, як і будь-який бізнес, органічне плодоовочівництво потребує ретельного планування».

Це перше подібне дослідження, воно охоплює дані 2018 року. Організатори планують робити його на регулярній щорічній основі. Всі зацікавлені вже незабаром зможуть ознайомитись з ним на сайті проєкту.

«Зі свого боку, — зазначає Олена Дейнеко, директор Organic Business School, - як єдиний в Україні навчальний проєкт в галузі органічного плодоовочівництва, ми будемо охоче поширювати результати дослідження та рекомендувати своїм клієнтам спиратись на його результати при розробці бізнес-планів, щоб зменшити можливі негативні ефекти. Адже велика кількість виробників, які приходять в органічний сектор, не мають аграрної освіти чи відношення до сільського господарства. Тому це дослідження має дуже прикладний характер, що, сподіваємось, допоможе нашим виробникам».

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Світова онлайн-платформа для торгівлі органічною продукцією відтепер і в Україні

Органічне садівництво: Що варто вирощувати Українцям

Джерело: http://organicinfo.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>