МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найбільший у світі конкурс зелених технологій відбудеться за участі українських стартапів
2019-09-22

21 вересня 2019 року в Івано-Франківську пройшов фінал конкурсу стартапів, де були визначені команди, які представлятимуть Україну в суперфіналі найбільшого у світі конкурсі «зелених» технологій ClimateLaunchpad в Амстердамі.

Так, переможцями стали наступні проєкти:
 
  • 1 місце — Carbominer, технологія добування вуглекислого газу для його великих користувачів (наприклад, теплиці для квітів)


 
  • 2 місце — EcoTyre, метод перероблювання шин, що базується на використанні електромагнітного поля


 
  • 3 місце — Atmosphere, система прогнозування та аналізу погоди за допомогою штучного інтелекту.«Усі ми знаємо, що нашій планеті необхідна турбота та відповідальне ставлення до неї. Водночас у світі є багато екологічних проблем, які потребують швидкого вирішення. Саме тому Міністерство активно підтримує «зелені» ініціативи, що допоможуть покращувати екологію», – зазначила гендиректор директорату інновацій та трансферу технології Дар’я Чайка.

Вона також наголосила, що участь в конкурсі такого масштабу – це можливість долучитися до інтернаціональної «зеленої» спільноти, познайомитися з майбутніми інвесторами та знайти бізнес-партнерів.

Загалом в Україні до національного фіналу змагань «зелених» бізнес-ідей Climate Launchpad долучилося 10 команд.

У Нідерландах українські команди, що зайняли 1 та 2 місця, змагатимуться з учасниками з 53 країн світу. Призами стане грошова винагорода (10 тис. та 5 тис. євро за 1, 2 місця відповідно) та участь у програмі Climate-KIC.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародний конкурс інноваційних ідей та технологій для агросектору від ООН

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>