МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Грант на суму 2,48 млн євро для підприємців Сходу
2019-09-22

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки ЄС оголосила конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей, а також в районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. Про це повідомляє департамент агропромислового комплекту та розвитку сільських територій Донецької ОДА.

«Метою програми є відновлення та посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років становить 2,48 млн євро», – йдеться в повідомленні.

Чотири із семи секторів, у яких будуть виділені гранти, стосуються різних напрямків сільського господарства: виробництво зернових та олійних культур, молочних продуктів та яловичини, домашньої птиці та яєць, а також харчових продуктів.

Додатково можуть бути підтримані грантові заявки, які мають відповідний зв’язок з пріоритетними секторами (наприклад, бізнес-план, спрямований на виробництво пакувальних матеріалів для гончарних виробів). Такі зв’язки повинні бути зазначені у бізнес-планах, поданих на конкурс.

З умовами участі в програмі можна ознайомитись за посиланням.

ЧИТАЙТЕ НА  ТЕМУ: 11 сільгоспвиробників отримають гранти на суму 125 тисяч канадських доларів

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>