МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Амстердамі відкриють найбільшу в ЄС платформу агростартапів
2019-10-01

Інкубатор продовольчих стартапів Kitchen Republic відкриє в Амстердамі другий корпус, що зробить його найбільшим стартап-платформою у Європі. 

Нове приміщення Kitchen Republic - це відреставрований старий склад площею 2,5 тис. м², де молоді компанії можуть знімати робочі місця і кооперувати один з одним, створюючи спільні проєкти. 

Співзасновник Барт Ян Вельдхайзен зазначив, що нова масштабна платформа Kitchen Republic дозволить поставляти кращі продукти на ринок. 

«Ми пропонуємо підприємцям харчової промисловості простір, досвід і співробітництво з найбільшими виробниками. Цим ми допомагаємо їм стати якомога успішнішими», – повідомив Вельдхайзен.

Нова локація є відповіддю на зростаючий попит на сертифікований комерційний продовольчий простір. За даними Kitchen Republic, в ЄС спостерігається тенденція до збільшення різноманітності місцевих харчових продуктів. Сектор зростає: дані ABN AMRO показують, що кількість дрібних виробників харчових продуктів збільшилася на 45% за останні 5 років. Багато хто з сучасних харчових стартапів, ймовірно, вплинуть на звички харчування через кілька років. Особливо в Амстердамі, де кулінарна галузь процвітає, регулярно відкриваються нові ресторани, а кулінарні фестивалі й заходи приваблюють сотні відвідувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скляне місто теплиць у Нідерландах

Голландія - маленька країна, яка годує весь світ

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>