МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Наука + бізнес: "Кернел" та Інститут мікробіології підписали договір про співпрацю
2019-10-09

Компанія "Кернел" та Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України підписали договір про співпрацю. 

Команда "Дивізіон Агробізнес" спільно з науковцями Інституту працюватимуть над розвитком інноваційних мікробіологічних продуктів для рослинництва.

Договір про співпрацю підписали Євген Осипов, генеральний директор "Кернел", та Анатолій Москаленко, директор Інституту, доктор економічних наук, академік Академії економічних наук України.

«Сьогодні перспективним є не лише освоєння Big Data, використання штучного інтелекту, але й тісна співпраця з науковцями з різних галузей. Ультрасучасні розробки можна й необхідно застосовувати в агрономії. Працюючи спільно з ученими, ми тільки пришвидшимо цей процес. Digital-технології в полях теж колись були фантастикою, але сьогодні це реальність», – зазначає Євген Осіпов.

Підписання угоди стало знаковою подією і для Інституту. Як зазначив Анатолій Москаленко, директор Інституту, така співпраця з бізнесом є наймасштабнішою за всі роки існування наукової установи й будуватиметься за європейськими принципами трансферу технологій. Крім того, інтерес з боку компанії засвідчує високу ефективність наукових розробок вчених-мікробіологів в технологіях вирощування сільськогосподарських культур.

Сьогодні "Дивізіон Агробізнес Кернел" має власну мережу науково-дослідних центрів, які щорічно проводять до 2000 дослідів. В рамках підписаного договору про співпрацю буде розширений спектр наукових розробок компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кернел" налагодив експорт до Китаю та очолив ТОП-10 виробників соняшникової олії

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>