МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні створять реєстр фермерських господарств
2019-10-09

До запуску ринку землі в Україні створять реєстр фермерських господарств.Це необхідна умова для надання держпідтримки малому бізнесу. Наразі такого реєстру не існує. Про це сказала заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Інна Мєтєлєва під час зустрічі з представниками ЗМІ. 

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький уточнив, що реєстр планують створити до кінця року і це буде пілотний проєкт.

Інна Мєтєлєва додала, що є лише окремі дані та статистичні дослідження про розмір господарств та їхню кількість. Наразі ведуться переговори з міжнародними фінансовими інститутами, які зможуть профінансувати це дослідження.

«Для впровадження держпідтримки ми маємо оперувати цими даними», — додала Інна Мєтєлєва.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах