МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Канада фінансує будівництво молокопереробного заводу на Львівщині
2019-10-21

На Львівщині побудують кооперативний молокопереробний завод за фінансової підтримки ($1 млн) уряду Канади в рамках програми «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

Решта коштів — $300 тис. — інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100 л/день (інвестиції 50 тис. грн) до 1 500 л/день (інвестиції 750 тис. грн). На кожну суму вкладених інвестицій з боку товаровиробників, з боку канадського уряду у фонд інвестора перераховується аналогічна сума вкладення інвестицій. Тобто інвестори — товаровиробники стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

«Питання реалізації молока від населення і дрібних фермерських господарств сьогодні є проблемою з точки зору низької закупівельної ціни приватними молокопереробними підприємствами. Будівництво такого заводу дає можливість дрібним і середнім товаровиробникам за умови кооперування, самим регулювати ціну молока, виходячи з розподілу прибутку», — наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 сільгоспвиробників отримають гранти на суму 125 тисяч канадських доларів

На Львівщині відкрили ще одну молочну ферму

Джерело: https://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>