МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Кусто Агро» інвестувала $4 млн в оновлення технічного парку
2019-10-31

Цього року «Кусто Агро» виділила близько $ 4 млн на придбання сільськогосподарської техніки. Це найбільша сума інвестицій в технічне оснащення за всі роки існування компанії. 

«Тільки у 2019 році "Кусто Агро" придбала чотири комбайни New Holland і перевантажувачів "Заводу Кобзаренка". Закупили й два розкидачі Amazone, шість тракторів і два самохідних обприскувачі John Deere. Для підвищення якості польових робіт також придбали чотири сівалки Kinze і стільки ж нових культиваторів Tiger Mate і плугів», ― розповів директор «Кусто Агро Фармінг» Володимир Сірий.

Також він повідомив, що компанія «Кусто Агро» завершила посівну кампанію озимих культур.

«Посів озимих культур пройшов вдало. Попри посуху вдалося підготувати ґрунт і своєчасно засіяти 3,9 тис. га пшениці та 4,8 тис. га ріпаку», ― розповів Володимир Сірий.

Фахівці компанії вже оцінили результати на всій площі ― за якістю сходів можна стверджувати, що посівна кампанія пройшла вдало.

Довідка:

«Кусто-Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group. "Кусто Агро" була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектора України. Бізнес компанії — це виробництво і реалізація продукції рослинництва з високою доданою вартістю завдяки інноваційним бізнес-концепціям. Задовольняючи зростаючі потреби ринків за такими напрямками: рослинництво, елеватори, транспортні послуги та трейдинг.


РЕКОМЕНДУЄМО: "Кернел" створив онлайн-платформу для спільних вантажних перевезень

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>