МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перша бананова ферма в Україні відкрила двері для туристів
2019-11-05

В селі Липники Пустомитівського району, що за 10 км від Львова, почала діяти перша бананова ферма. Загалом на ній вирощують близько 30 видів екзотичних рослин. Серед найпопулярніших: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати. 

Вже майже 2,5 роки власник ферми Андрій Труш вирощує та продає екзотичні рослини. Чоловік розповідає, що наразі його клієнтами є переважно дизайнери, які купують дерева для прикраси приміщень.

Всі екзотичні рослини він вирощує у спеціальній теплиці – вегетарії, яку розробили за голландською технологією. На вході у таке приміщення розташований спеціальний котел, який нагріває близько двох тонн води, її по теплиці перекачують помпи. Таким чином у приміщенні постійно тримається тепло.

За словами Андрія Труша, рослини без проблем можуть рости у звичайних кімнатних умовах та навіть будуть плодоносити. Однак для того, щоб виростити банани в домашніх умовах, рослина має отримувати потрібну кількість ґрунту.

«Банан не буде таким довговічним, як, до прикладу, саджанець лимона, адже лимон буде рости роками. Але рік-два саджанець банана нормально росте у кімнатних умовах. Перед тим, як продати, ми такі саджанці готуємо, використовуємо багато органіки. 99,9% — це органіка, яку ми додаємо у ґрунт. І якщо банан правильно підливати, давати певні мінеральні добавки, то він буде чудово рости», — розповів Андрій Труш.Вартість двометрового бананового дерева — 5000 грн, менші саджанці будуть коштувати дешевше, ціни стартують від 100 грн. Ківі на фермі можна купити за 500 грн, кавове дерево за 120 грн, а лимон за 150 грн.

Також на фермі почали проводити екскурсії. Переважно подивитися на екзотичні рослини приїжджають школярі. Вартість екскурсії — 50 грн за одну людину.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Декан агрономічного факультету ХДАУ вирощує екзотичні фрукти

Український фермер вирощує екзотичний огірок ківано

Узбекистан замовив саджанці українського сорту ківі "Карпат Стратона Валентайн"

Джерело: https://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>