МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Для фермерів східних регіонів запускають європейську програму фінансування
2019-11-07

На сході України почне працювати програма фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств. Фермери зможуть отримати кредит до пів мільйона доларів, а компенсація становитиме 50% тіла кредиту. 

Як зазначила, кошти будуть залучені з Європейського Союзу через німецький банк KFW, а в Україні програма реалізовуватиметься через Ощадбанк та Укргазбанк.

«Міжнародні організації — USAID, ПРООН, Червоний Хрест, ФАО й інші реалізують на території Луганської області, яка підконтрольна Україні, чимало програм з підтримки фермерів і домогосподарств. Однак усе це швидше можна назвати латанням дірок, оскільки міжнародні інституції практично не розглядають масштабних проєктів і не готові до довгострокових інвестицій», — зазначила директорка Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу Лариса Бичкова.

Вона також повідомила, що зазвичай такі програми мають вузьке направлення, наприклад, на розвиток ягідництва чи овочівництва, придбання обладнання для перероблювання та сільгосптехніки. При цьому учасникам програм надають невеликі суми — від $1 тис. до $10 тис. залежно від того, хто та на які цілі бере кредит.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Грант на суму 2,48 млн євро для підприємців Сходу

На сході України стартує конкурс бізнес-грантів від ООН на суму понад $700 тисяч

Навчання: Агробізнес для фермерів

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>