МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Волині збудували сучасний молочний комплекс
2019-11-11

В селі Задиби Турійського району Волинської області фактично за два роки звели сучасний молочний комплекс. 

Як повідомив господар підприємства «Перлина Турії» Володимир Яренчук, цього року збудували 75% комплексу. Це корівник на 360 голів, комп’ютеризований комбікормовий зал з лінією на 5 т/год, корівник-сухостій, телятник для телят до трьох місяців, телятник для телят з трьох до дев’яти місяців, окремий — з дев’яти до п’ятнадцяти місяців, дві силосних ями, прохідну, вагову та впорядкували територію.

«На комплекс ми витратили близько 100 млн грн у 2019 р. Ми залучили 50 млн грн кредиту, ще 50 мільйонів — це обігові кошти. Також ми подали документи на державну компенсацію. Заступник Міністра Тарас Висоцький побачив, оцінив, що у нас все добре збудовано, тому за комплекси очікуємо отримати 18-19 млн грн, за завезення нетелів — 6,5 млн грн», — розповів Володимир Яренчук.

Перший корівник фермерського господарства відкрили наприкінці листопада 2018 р., а вже сьогодні завершили будівництво цілого комплексу, загальний проєкт якого передбачає 1 800 голів великої рогатої худоби та 600 корів дійного стада.

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>