МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові робочі місця на Луганщині: Відкрили молокопереробний завод
2019-11-12

В селі Привілля Троїцького району Луганської області ПСП «Агрофірма «Привілля» 11 листопада 2019 р. відкрила завод з перероблювання молока.

Зі слів директора ПСП «Агрофірма «Привілля» Дмитра Оденчука, ідея з відкриття власного молокозаводу виникла після початку воєнного конфлікту на сході країни, коли виникли труднощі з продажем виробленого молока місцевим молокозаводам.

«Тваринництво — це соціальний проєкт. Чоловіки працюють на тракторних бригадах, а для жінок роботи немає. Тому я вирішив зберегти тваринництво, зберігши робочі місця», — акцентував Дмитро Оденчук.

Та додав, що завод побудовано для перероблювання молока і виготовлення йогуртів, м'яких сирів, ряжанки, кефіру і розрахований переробляти 15 т молока за зміну. Виробничі потужності обслуговує штат із 6 осіб. Коли підприємство, почне працювати на повну потужність, то штат збільшать до 10 осіб.

Наразі завод працює на 30% запланованої потужності, переробляючи 5 т молока за зміну. Працює підприємство виключно на сировині власного виробництва ПСП «Агрофірма «Привілля». Від закупівлі молока у населення відмовились, бо сировина не відповідає вимогам вищого ґатунку.

«Пройшли сертифікацію по HACCP. За підтримки місцевої влади ОТГ можемо за 2 роки наростити виробничі потужності до 20 т молока за добу внаслідок збільшення власного дійного стада», — поділився планами Дмитро Оденчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині збудували сучасний молочний комплекс

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>