МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Скільки наших у Польщі?
2019-11-14

Сьогодні у Польщі працює понад мільйон іммігрантів, майже 900 тис. із них прибули з України. Про це заявив заступник директора Департаменту економічного аналізу Національного банку Польщі Яцек Котловський.

«Напруженість на ринку праці значною мірою знижується завдяки припливу іммігрантів… На даний час тільки з України прибуло майже 900 тис. іммігрантів, плюс іммігранти з інших країн, включно з Білоруссю. Нам здається, що в польській економіці вже понад 1 мільйон ефективно зайнятих іммігрантів», – заявив Котловський.

Повідомляється, що Нацбанк Польщі підготував оцінку фактичної кількості іммігрантів в країні на основі кількості виданих віз для трудової та економічної діяльності, Карток поляка, постійних, тимчасових і довгострокових посвідок на проживання в ЄС, заяв про надання роботи іноземцю та кількості іноземців, зареєстрованих для отримання пенсійного страхування у Відомстві соціального страхування.

У зв’язку з тимчасовим характером роботи іммігрантів з України та Білорусі в Польщі, передбачається, що в середньому іммігрант з цих країн працює в Польщі близько 7 місяців на рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік кількість трудових емігрантів з України збільшилась на третину

Практика за кордоном vs Працевлаштування в Україні. Досвід молодого агронома

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>