МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ЄБРР виділить €200 млн на розвиток АПК України
2019-11-19

Цього року Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) інвестує в аграрний сектор України в цілому €200 млн. Про це розповіла заступниця Глави ЄБРР в Україні (промисловість, торгівля й агробізнес) Леся Кузьменко під час форуму агробізнесу «Подальша інтеграція України у світовий агропродовольчий ланцюг».

З 1992 р. сума інвестицій ЄБРР в АПК України складає €2,7 млрд, або €150 млн щорічно. Цього року очікується, що сума інвестицій в агросферу складе €200 млн, а загальна сума з урахуванням інших проєктів — €1 млрд.

Наразі робоча група ЄБРР розробляє інструменти фінансування для підтримки малого та середнього бізнесу в період відкриття ринку землі. В компанії вважають, що ті ресурси, які надаються учасникам ринку, повинні бути довгостроковими.

Крім того ЄБРР реалізує новий проєкт з реконструкції іригаційної системи в Одеській області. Мова про суверенний кредит під державні гарантії. Також компанія запустила проєкт з відновлюваної енергетики з біомаси. Сьогодні в Україні тільки 5% біовідходів використовується для виробництва електроенергії. Банк направляє в цей проєкт $50 млн.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: ЄБРР шукає проєкти з біоенергетики для фінансування в Україні

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>