МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Україна займає 6 місце у світі за площею орних земель
2019-11-27

Сьогодні сукупна площа світових орних земель у світі сягає 1,87 млрд га, що на 15-20% більше в порівнянні з раніше проведеними оцінками. Такі дані представила компанія U.S. Geological Survey, яка провела нове дослідження розподілу сільськогосподарських земель у світі. 

Україна серед усіх ключових гравців має найвище співвідношення орних земель до загальної площі займаної території — 74.82%.

В загальносвітовому рейтингу Україна займає 6 місце у світі. Площа орних земель нашої держави значно перевершує будь-яку з країн Європи (за винятком Росії) і становить 43,37 млн га (2.31% світової площі орних земель).

При розгляді потенціалу країни в співвідношенні «орні землі на душу населення», Україна підіймається на одну сходинку вгору і займає 5 місце, поступаючись тільки Росії, Канаді, Австралії та Казахстану.

Загалом, орні землі становлять 12.6% поверхні суші Землі. Виходячи з відсоткового співвідношення ключові земельні ресурси планети зосереджені, в основному, в таких регіонах, як Європа і Південна Азія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд вносить зміни до Земельного кодексу

Великі масиви сільгоспземель обробляються іноземцями

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>