МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Kernel отримав фінансування на будівництво чотирьох заводів з переробки лушпиння соняшника
2019-12-02

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив $56 млн на будівництво чотирьох заводів з переробки лушпиння соняшника в електроенергію.

Про це повідомляє прес-служба ЄБА.

«Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму $56 млн, зокрема транш у розмірі $8 млн коштом Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel», — йдеться в повідомленні.

Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії.

«Фінансуванням цього проєкту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проєкт є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з перероблювання біомаси для виробництва “зеленої енергії”, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища», — коментують в ЄБА.

РЕКОМЕНДУЄМО: Наука + бізнес: "Кернел" та Інститут мікробіології підписали договір про співпрацю

"Кернел" налагодив експорт до Китаю та очолив ТОП-10 виробників соняшникової олії

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>