МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Американська компанія налагоджує виробництво насіння в Україні
2019-12-09

Американська компанія Remington Seeds підписав стратегічну угоду з МАІС щодо придбання потужностей з виробництва насіння та ведення сільського господарства в Україні. 

Новостворене підприємство SEED CORP надаватиме повний спектр послуг своїм міжнародним та локальним партнерам з виробництва насіння високої якості в Україні. SEED CORP має більш ніж 5 тис. га зрошуваних сільськогосподарських земель та один із найсучасніших заводів з виробництва насіння у Східній Європі, який базується в центрі зони вирощування в Україні.

«Завдяки цьому рішенню Remington Seeds вийде на український ринок, розширивши свою глобальну присутність, щоб запропонувати клієнтам будь-якого масштабу повне рішення у питанні виробництва насіння та посилити свою стратегію присутності у чорноморському регіоні. Це допоможе впорядкувати весь процес надання послуг, підвищивши ефективність та інноваційність для адаптації рішень до потреб кожного клієнта», — йдеться у повідомленні компанії МАІС.

Як зазначив президент SEED CORP Крістіан Берньє, компанія задоволена цією угодою, і буде йти до своєї мети — надавати високоякісні послуги у насіннєвій галузі, шануючи основоположні цінності прозорості, конфіденційності та підтримки клієнтів.

«SEED CORP зосередиться виключно на високоякісних послугах з виробництва насіння. Цей новий аспект діяльності дозволить нам продовжувати підтримувати наших клієнтів у наданні високоякісних послуг з виробництва насіння, впроваджуючи найновітніші інноваційні рішення у насінництві для вирішення багатьох викликів у насіннєвої галузі в Україні», — додала голова SEED CORP Єлизавета Терещук.

Для довідки:
Remington Seeds — один із найбільших виробників насіння у світі, що надає системні рішення та послуги у виробництві, переробці та розповсюдженні насіння багатьох культур у всіх регіонах світу.

Компанія Remington Seeds працює в США, Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці, Румунії, Росії та Уругваї.

MAIS — одна з провідних сільськогосподарських компаній в Україні з більш ніж 28-річним досвідом, яка активно займається рослинництвом, садівництвом і тваринництвом.


ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Corteva Agriscience відкриє у Франці новий центр технологій обробки насіння

"Епіцентр Агро" запустив на Хмельниччині сучасний насіннєвий завод

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>