МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Неймовірне ноу-хау: Українці навчились пакувати мед у віск
2019-12-24

Винахідливі підприємці з Дніпра підгледіли за бджолами та вирішили створити нову тару для меду. Тепер вони пакують мед у віск.

"У світі аналогів немає", – запевняє директор молодої української компанії MEDUSHA Андрій Горбонос. До слова, MEDUSHA – ще один ексклюзив, іменний. Розшифровується не інакше, як “мед з душею”. 

"Нашій компанії менш як рік. Ми – нове слово у сфері українських подарунків. Україну знають за такими словами, як “сало”, “горілка”, за приголомшливим Петриківським розписом. Та й мед український знають, але знають просто мед. Таку продукцію, як наша, у всьому світі не робить ніхто. Крім нас і бджіл", - розповідає директор компанії.

По суті, виробники повторили шлях бджоли в природі. Все те, з чого складається продукт MEDUSHA, не містить жодних штучних елементів, створених людиною. Тут тільки мед і тільки бджолиний віск, який зберігає всі корисні властивості меду. Для досягнення бажаної форми на підприємстві застосовують спеціальні силіконові форми й у них відливають віск. Віск перед відливом плавиться, очищається. Цікава інформація: на 10 грамів меду бджола дає 1 грам воску. Віск – це ще й дефіцит.

Куди подіти дефіцитний віск після того, як з'їли мед?

"Власне, з воском можна зробити все, що завгодно. Можна переплавити та зробити з нього свічку, створити косметологічний засіб на його основі. Ми ж рекомендуємо ці баночки не викидати – туди можна знову залити мед, або засипати цукор, чи покласти варення. Або ж просто поставити туди олівці, ручки – і у вас на столі буде приємний і ароматний пенал", - говорить Андрій Горбонос.

Звідки надходить мед?

Компанія MEDUSHA підписала контракт з пасічниками з великою асоціацією пасічників. Все те, що дістається з вулика, одразу ж їде на пакування. Без обробки, без розігрівання, без нічого.

Є певні вимоги. Бджіл узимку цукром не годують. Є всі сертифікати на віск або мед, паспорта пасік. В продукції компанії зацікавлені покупці з Арабських Еміратів, Ізраїлю.

"Для нас важливо, щоб мед був натуральним, щоб бджіл не годували цукром, і ми вважаємо за краще використовувати мед акації, оскільки цей мед найменш алергенний, він найдовше не кристалізується, до двох років. Ми відкриті для співпраці з усіма областями України. Того, хто виробляє мед, згідно з нашими вимогами, ми будемо раді бачити нашим партнером" - поділився директор MEDUSHA.В Україні “Медушу” можна купити в UAmade, Le Silpo. Компанія тільки на початковому етапі розвитку, але вже були постачі в Іспанію, про український медовий бренд знають в Канаді, у Франції. Крім того, є сертифікат Kosher і Halal.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Українці запатентували "пасіку майбутнього"

Соняшниковий мед визнали найкориснішим медом в Україні

Джерело: https://www.seeds.org.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>