МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

New Holland Agriculture анонсує зміни у вищому керівництві компанії
2020-01-28

New Holland Agriculture (торгова марка компанії CNH Industrial N.V.), оголошує про призначення Шона Леннона віцепрезидентом з комерційної діяльності New Holland в Європі.

Раніше цю посаду тимчасово займав Президент Бренду New Holland Agriculture у світі – Карло Ламбро.

Шон Леннон отримав науковий ступінь по сільськогосподарському машинобудуванню й управління бізнесом в університетському коледжі Writtle в Ессексі, Великобританія. До New Holland він приєднався у 2002 році.

Маючи 18-річний досвід роботи в компанії CNH Industrial, Шон Леннон домігся значних досягнень в області післяпродажного обслуговування, підтримки клієнтів та управління продуктами, зокрема в напрямку тракторів.

Карло Ламбро зазначив: «Шон Леннон, який протягом своєї довгої кар'єри в New Holland придбав багатий досвід, нарешті, отримає посаду віцепрезидента по регіону Європа на постійній основі. Шон обіймав посади з постійним підвищенням відповідальності в нашій організації на різних ринках і регіонах по всьому світу. Я упевнений, що його досвід і стратегічне бачення допоможуть примножити наш бізнес».

Зазначимо, пан Ламбро і надалі буде обіймати посаду Президента Бренду New Holland Agriculture у світі.

«Завдяки цій новій позиції я залишаюся вірним зобов'язаннями New Holland забезпечити постійний успіх нашого бренду і бізнесу в Європі», – зазначив віцепрезидент з комерційної діяльності New Holland в Європі Шон Леннон.В основі гарної репутації компанії New Holland Agriculture лежить успіх клієнтів: сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві й тваринництві, компаній-підрядників, виноградарів та комунальних господарств. Вони можуть повністю покластися на найширший спектр інноваційної продукції та послуг, які їм пропонує компанія: повну лінійку обладнання, від тракторів до машин для збирання урожаю і вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт, а також спеціалізовану фінансову підтримку від провідного спеціаліста в сільському господарстві. Висококваліфіковані фахівці міжнародної дилерської мережі New Holland і кожен її співробітник прикладають всі свої зусилля, щоб кожен клієнт отримав бездоганний досвід співпраці з New Holland Agriculture.

Для отримання більш докладної інформації про діяльність компанії New Holland Agriculture в Україні переходьте за посиланням.

РЕКОМЕНДУЄМО: У березні Cygnet відкриє нові вакансії на Вінниччині

10 агрохолдингів звернулися до Agrohub за послугами бенчмарк-аналізу

Джерело: http://agropravda.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>