МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Новий туристичний об’єкт – сімейна еко-ферма на Закарпатті
2017-08-12

На Закарпатті, поблизу міста Мукачево, знаходиться незвичайна туристична еко-ферма «Фаторіа Ломбардія».

Цікава вона тим, що тут відвідувачі можуть не лише побачити тварин у звичних для них умовах життя, а й погодувати та погладити їх, що не завжди можна зробити в зоопарках.

На фермі сім'ї Гашпар дорослі і малеча мають нагоду спостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю.

Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб, свіже козяче молоко. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі, кулен з червоною паприкою, (рецептура Сербії), прошутто (шинка за італійським рецептом) і мацик (страва Полісся).


«Ферма сім'ї Гашпар – це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму на гостинний куточок мені допоміг фонд «Еган-Еде», якому я висловлюю щиру подяку. За надані ним грантові кошти я збудував альтанку, в якій гості можуть скуштувати мясні делікатеси.

Ми робимо акцент на дитячі групи та родини з дітьми, адже всіх тваринок можна не тільки подвитися, а ще й погодувати, і навіть погладити! Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей», - розповів господар ферми Олександр Гашпар.

Подібні господарства стають популярними серед туристів, адже, крім цікаво проведеного часу серед тварин, відвідувачі мають змогу скуштувати і придбати продукцію фермерського виробництва.
Такий підхід є виправданим: ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство.

Більш детальну інформацію щодо проведення екскурсій та дегустацій на єко-фермі «Фаторіа Ломбардіа» ви можете переглянути на їхній сторінці в Facebook.

Джерело: http://news.agro-center.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.08.2017
Виробники продукції птахівництва отримали половину всіх бюджетних дотацій
За даними Державної фіскальної служби, на дотації для аграрних підприємств за січень-червень 2017 року із державного бюджету було виділено 1,91 млрд грн
22.08.2017
В Україні створили перший кооператив по виробництву молока "екстракласу"
Тернопільський молокозавод (ТМ "Молокія") та Черкаські виробники молока ТОВ "Дзензелівське" і ТОВ"Кищенці" підписали угоду про кооперацію
22.08.2017
Нова технологія вирощування волоського горіха від компанії "Маїс"

Саджанці краще приживаються, ростуть більш інтенсивно і швидше починають плодоносити

Статті

всі статті >>
21.08.2017
Навчання персоналу: виклики для аграріїв
Керівники мають зрозуміти, що навчання – основний інструмент для підвищення ефективності роботи співробітників і організації в цілому
18.08.2017
Садівникам України необхідно змінювати підхід до експортних поставок ― Ярмак
Українське яблуко цілком може бути конкурентоспроможним на світовому ринку, проте для цього садівникам України необхідно змінювати підхід до експортних поставок
15.08.2017
ТОП-5 кращих роботодавців сегменту Агрохімія та насіння
Співробітники провідних компаній України оцінили своїх роботодавців за допомогою спеціальних онлайн-анкет