МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Новий туристичний об’єкт – сімейна еко-ферма на Закарпатті
2017-08-12

На Закарпатті, поблизу міста Мукачево, знаходиться незвичайна туристична еко-ферма «Фаторіа Ломбардія».

Цікава вона тим, що тут відвідувачі можуть не лише побачити тварин у звичних для них умовах життя, а й погодувати та погладити їх, що не завжди можна зробити в зоопарках.

На фермі сім'ї Гашпар дорослі і малеча мають нагоду спостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю.

Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб, свіже козяче молоко. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі, кулен з червоною паприкою, (рецептура Сербії), прошутто (шинка за італійським рецептом) і мацик (страва Полісся).


«Ферма сім'ї Гашпар – це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму на гостинний куточок мені допоміг фонд «Еган-Еде», якому я висловлюю щиру подяку. За надані ним грантові кошти я збудував альтанку, в якій гості можуть скуштувати мясні делікатеси.

Ми робимо акцент на дитячі групи та родини з дітьми, адже всіх тваринок можна не тільки подвитися, а ще й погодувати, і навіть погладити! Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей», - розповів господар ферми Олександр Гашпар.

Подібні господарства стають популярними серед туристів, адже, крім цікаво проведеного часу серед тварин, відвідувачі мають змогу скуштувати і придбати продукцію фермерського виробництва.
Такий підхід є виправданим: ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство.

Більш детальну інформацію щодо проведення екскурсій та дегустацій на єко-фермі «Фаторіа Ломбардіа» ви можете переглянути на їхній сторінці в Facebook.

Джерело: http://news.agro-center.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
11.12.2017
"Свідомий вибір" від Cygnet отримав нагороду HR-бренд Україна-2017
Cygnet стала єдиною аграрною компанією, яка цього року отримала почесну нагороду Премії
11.12.2017
Dupont Pioneer: збагачення життя тих, хто вирощує і споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь
Під час 16-го Медіа Клубу Dupont Pioneer керівник департаменту продажів та маркетингу компанії Роман Нижник розповів про сумлінне ставлення Dupont Pioneer до питань якості своєї продукції та про те, яким чином компанія впливає на харчову безпеку продуктів, які потрапляють на стіл українців
08.12.2017
Створено нові добрива, які повільно розкладаються в ґрунті
В перші три місяці після внесення добрива рослина не потребує додаткової підкормки

Статті

всі статті >>
08.12.2017
«Завод Кобзаренка» відмовляється від роботизації та створює нові робочі місця
Зараз на заводі працює 700 осіб, а після завершення будівництва нового цеху додасться ще 50 робочих місць. «Завод Кобзаренка» є найбільшим платником податків у регіоні
06.12.2017
10 найдивніших машин на Agritechnica 2017
Пилосос для рукколи та монструозний плуг - ці та інші сільськогосподарські машини знайдуть, чим вас здивувати
03.12.2017
Екзотичний гриб шіїтаке вирощують під Києвом
Київське подружжя постачає на полиці супермаркетів екзотичні гриби, які вирощують в невеличкому селі у власноруч створеному комплексі