МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Новий туристичний об’єкт – сімейна еко-ферма на Закарпатті
2017-08-12

На Закарпатті, поблизу міста Мукачево, знаходиться незвичайна туристична еко-ферма «Фаторіа Ломбардія».

Цікава вона тим, що тут відвідувачі можуть не лише побачити тварин у звичних для них умовах життя, а й погодувати та погладити їх, що не завжди можна зробити в зоопарках.

На фермі сім'ї Гашпар дорослі і малеча мають нагоду спостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю.

Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб, свіже козяче молоко. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі, кулен з червоною паприкою, (рецептура Сербії), прошутто (шинка за італійським рецептом) і мацик (страва Полісся).


«Ферма сім'ї Гашпар – це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму на гостинний куточок мені допоміг фонд «Еган-Еде», якому я висловлюю щиру подяку. За надані ним грантові кошти я збудував альтанку, в якій гості можуть скуштувати мясні делікатеси.

Ми робимо акцент на дитячі групи та родини з дітьми, адже всіх тваринок можна не тільки подвитися, а ще й погодувати, і навіть погладити! Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей», - розповів господар ферми Олександр Гашпар.

Подібні господарства стають популярними серед туристів, адже, крім цікаво проведеного часу серед тварин, відвідувачі мають змогу скуштувати і придбати продукцію фермерського виробництва.
Такий підхід є виправданим: ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство.

Більш детальну інформацію щодо проведення екскурсій та дегустацій на єко-фермі «Фаторіа Ломбардіа» ви можете переглянути на їхній сторінці в Facebook.

Джерело: http://news.agro-center.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.02.2018
Garna Organica - новий бренд від "Укролія"
На міжнародній виставці в Нюрнберзі компанія «Укролія» презентувала нову продуктову лінійку органічної олії
22.02.2018
Технологія аналізу ґрунту в режимі реального часу за допомогою сканера від SoilCares вийде на Український ринок
Уже навесні в Україні буде випущено додаток NPK з адаптованими до місцевих практик рекомендаціями щодо внесення добрив
21.02.2018
Іранці візьмуться за вирощування зернових на Одещині
1,2 тис. га сільськогосподарських угідь Одеської області було надано в оренду іранським підприємствам

Статті

всі статті >>
16.02.2018
Збираєшся на співбесіду? Дізнайся, яких помилок слід уникнути під час першої зустрічі з роботодавцем
Як успішно «продати» свої уміння та інтелект? Яких помилок слід уникнути під час співбесіди? та Які якості слід розвинути в собі, аби відповідати вимогам роботодавців? Дізнайтесь відповіді!
12.02.2018
Допомога «Марсіанським садам»
Поки вчені сперечаються, чи можна заселяти чужу планету зразками земного життя, з'являються цікаві технології, які в майбутньому могли б допомогти людям у перетворенні Червоної планети на оазис серед космічного простору
09.02.2018
ТОП-10 інвестицій в агростартапи 2017 року

Огляд найбільших світових угод інвестування агростартапів у 2017 році