МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Новий туристичний об’єкт – сімейна еко-ферма на Закарпатті
2017-08-12

На Закарпатті, поблизу міста Мукачево, знаходиться незвичайна туристична еко-ферма «Фаторіа Ломбардія».

Цікава вона тим, що тут відвідувачі можуть не лише побачити тварин у звичних для них умовах життя, а й погодувати та погладити їх, що не завжди можна зробити в зоопарках.

На фермі сім'ї Гашпар дорослі і малеча мають нагоду спостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю.

Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб, свіже козяче молоко. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі, кулен з червоною паприкою, (рецептура Сербії), прошутто (шинка за італійським рецептом) і мацик (страва Полісся).


«Ферма сім'ї Гашпар – це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму на гостинний куточок мені допоміг фонд «Еган-Еде», якому я висловлюю щиру подяку. За надані ним грантові кошти я збудував альтанку, в якій гості можуть скуштувати мясні делікатеси.

Ми робимо акцент на дитячі групи та родини з дітьми, адже всіх тваринок можна не тільки подвитися, а ще й погодувати, і навіть погладити! Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей», - розповів господар ферми Олександр Гашпар.

Подібні господарства стають популярними серед туристів, адже, крім цікаво проведеного часу серед тварин, відвідувачі мають змогу скуштувати і придбати продукцію фермерського виробництва.
Такий підхід є виправданим: ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство.

Більш детальну інформацію щодо проведення екскурсій та дегустацій на єко-фермі «Фаторіа Ломбардіа» ви можете переглянути на їхній сторінці в Facebook.

Джерело: http://news.agro-center.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.10.2017
Багатодітним сім'ям безкоштовно роздають корів
На Чернігівщині запровадили програму підтримки багатодітних сімей, в межах якої безкоштовно роздають корів
17.10.2017
Ця продукція має в складі ГМО! Розроблено законопроект про державний контроль обігу генетично-модифікованої продукції
Кабінет міністрів розробив законопроект, згідно з яким харчові продукти, ветпрепарати, корми та кормові добавки, до складу яких входить ГМО, повинні маркуватися певним чином
17.10.2017
Японські компанії вивчають ризики для подальшої реалізації інвестиційних проектів на Одещині
"Провідні японські компанії розглядають можливість реалізації інвестиційних проектів на території Одеської області", - повідомляє прес-служба Одеської ОДА

Статті

всі статті >>
16.10.2017
Як заманити молодь у сільське господарство. Досвід Японії
Японія всіляко намагається зберегти аграрне виробництво, щоб не бути повністю залежним від імпорту. Аграрні корпорації тепер не тільки вирощують культури, а й переробляють, і продають готову продукцію, і навіть відкривають ресторани й точки харчування. Завдячуючи цим змінам, сьогодні молодь розглядає даний варіант роботи як творчий (креативний) бізнес
12.10.2017
Де знайти тракториста, або Про що говорять аграрії
Представники найбільших агрохолдингів про здування пилинок з інвесторів, дотації, чорноземи та кругообіг трактористів у АПК
11.10.2017
Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року