МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий туристичний об’єкт – сімейна еко-ферма на Закарпатті
2017-08-12

На Закарпатті, поблизу міста Мукачево, знаходиться незвичайна туристична еко-ферма «Фаторіа Ломбардія».

Цікава вона тим, що тут відвідувачі можуть не лише побачити тварин у звичних для них умовах життя, а й погодувати та погладити їх, що не завжди можна зробити в зоопарках.

На фермі сім'ї Гашпар дорослі і малеча мають нагоду спостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю.

Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб, свіже козяче молоко. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі, кулен з червоною паприкою, (рецептура Сербії), прошутто (шинка за італійським рецептом) і мацик (страва Полісся).


«Ферма сім'ї Гашпар – це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму на гостинний куточок мені допоміг фонд «Еган-Еде», якому я висловлюю щиру подяку. За надані ним грантові кошти я збудував альтанку, в якій гості можуть скуштувати мясні делікатеси.

Ми робимо акцент на дитячі групи та родини з дітьми, адже всіх тваринок можна не тільки подвитися, а ще й погодувати, і навіть погладити! Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей», - розповів господар ферми Олександр Гашпар.

Подібні господарства стають популярними серед туристів, адже, крім цікаво проведеного часу серед тварин, відвідувачі мають змогу скуштувати і придбати продукцію фермерського виробництва.
Такий підхід є виправданим: ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство.

Більш детальну інформацію щодо проведення екскурсій та дегустацій на єко-фермі «Фаторіа Ломбардіа» ви можете переглянути на їхній сторінці в Facebook.

Джерело: http://news.agro-center.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.07.2018
T.B. Fruit запускає виробництво концентрованого соку з бузини
Компанія планує виготовляти концентрат з дикорослої ягоди бузини. Поки що це буде лімітований продукт
17.07.2018
В Україні нікому збирати шипшину
Пропозиції шипшини фактично немає, попит на неї величезний, ціна збільшилась майже вдвічі, але збирати дикороси нікому
17.07.2018
Закарпатські равлики поїдуть до Європи
Господарство з вирощування равликів готує документи для експорту равликів вартістю €100/кг

Статті

всі статті >>
15.07.2018
Аграрна освіта: Україні потрібні фахівці, які будуть підтримувати та супроводжувати впроваджені інновації
СЕО AgriLab Ярослав Бойко розповів яка з аграрних професій буде найбільш популярною в найближчий час та чого сьогодні не вистачає агроосвіті в Україні
11.07.2018
Як машинне навчання змінює сільське господарство
Машинне навчання дозволить пришвидшити виведення нових сортів культур, спрогнозувати продуктивність культур та провести ранню діагностику захворювань рослин
09.07.2018
Біогаз у мішку: Як стати енергонезалежним завдяки органічним відходам
Німецький стартап (B) energy створив систему, яка може виробляти біогаз в домашніх умовах і зберігати його в мішках