МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Під Кропивницьким будують овочесховище та цех з виробництва соків
2020-02-13

ТОВ «Зерновик» будує в Новоукраїнці Кропивницької області овочесховище для зберігання 4 тис. тонн овочів. Вже до кінця року планують не лише завершити будівництво, а й запустити цех з виробництва соків.

Про це інформує прес-служба Кропивницької ОДА. 

«Наразі елеватор на підприємстві заповнений майже повністю. Там зберігаються різні сільськогосподарські культури: кукурудза, пшениця та насіння соняшнику. У планах цьогоріч завершити будівництво овочесховища, розрахованого на зберігання 4 тис. тонн овочів, і запустити цех з виробництва соків. Завдяки цьому з’явиться ще приблизно 35 робочих місць. Розмір інвестицій складе близько 20 млн грн», — розповідає Володимир Ігнатенко, керівник ТОВ «Зерновик». На об'єкті вже закінчують монтувати каркас об'єкта. Загалом овочесховище розраховане на шість камер для зберігання яблук, по дві камери для зберігання моркви та цибулі, одну камеру для зберігання капусти та ще приміщення складу для готової продукції. 

«ТОВ "Зерновик" має замкнутий цикл виробництва, починаючи від вирощування культур і їх перероблювання, закінчуючи продажем готового брендованого товару. Переконаний, що у підприємства є всі шанси сертифікувати та стандартизувати свою продукцію. Так ми отримаємо ще одну можливість популяризувати Кропивницьку область як потужний аграрно-промисловий край», — вважає Андрій Балонь, голова Кропивницької ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Органічні овочі та фрукти - велика ніша, яка абсолютно не заповнена в Україні

Виробник консервованих овочів ТМ"Стодола" розширює виробництво

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах