МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ALFA Smart Agro перемогли в одній з номінацій на міжнародному конкурсі Crop Science Awards 2019 в Лондоні
2020-02-14

12 листопада 2019 року в Лондоні відбулося​ нагородження переможців міжнародного конкурсу Crop Science Awards 2019. Це єдиний незалежний конкурс, який відзначає кращі технологічні та наукові ініціативи в галузі захисту рослин.

У 2019-му до числа кращих проєктів, представлених на Crop Science Awards увійшли:

Вee Vectoring Technology, переможець в номінації «Краща інноваційна технологія» (Best Application Technology Innovation).

Компанія розробила систему, яка дозволяє використовувати бджіл для внесення біопестицидів. Її суть полягає в тому, що коли бджоли залишають вулик для збору пилку, вони також переносять певну кількість продукту до квітучих частин рослин. Таким чином продукт може впливати на патогени, пригнічуючи їх.FMC Agricultural Solutions визнано переможцем в номінації «Кращий новий біологічний продукт — біопестицид» (Best New Biological Product — Biopesticide).

Компанія розробила два біонематоциди, які можуть використовуватися на різних культурах. Препарати утворюють захисне покриття з корисних бактерій, допомагаючи рослинам з самого початку їх життєвого циклу протистояти ураженню нематодами. Крім того, вони сприяють підвищенню врожайності, оптимізуючи поглинання рослинами води та поживних речовин.

The Climate Corporation перемогла в номінації «Краща інноваційна технологія цифрового землеробства» (Вest Innovation in Digital Farming Technology).

Розробка компанії — цифрова платформа Climate FieldView. З її допомогою можна зберігати та візуалізувати дані з полів на одному пристрої, аналізувати ситуацію і приймати більш ефективні управлінські рішення. Пристрій FieldView Drive сумісний з багатьма типами обладнання, зокрема з сівалками, обприскувачами й комбайнами.

Компанія XAG надала «Кращі інновації в технологіях точного землеробства» (Best Innovation in Precision Farming Technology).

Розробка компанії XAG «Smart Agriculture Solutions» об'єднує напрямки створення цифрової інфраструктури сільського господарства, використання дронів і роботів для точного землеробства, об'єднання землі, сівбу, фермерів і споживачів їх товарів в системі Agriculture IoT System та практичне застосування штучного інтелекту в сільському господарстві.

У рамках конкурсу українська компанія ALFA Smart Agro здобула перемогу номінації «Краща компанія з регіону, що розвивається» (Best Company from an Emerging Region), де відзначалися команди, які зробили найвагоміший внесок у розвиток галузі засобів захисту рослин у своєму регіоні. Окрім цього, вітчизняний виробник увійшов до числа фіналістів у номінації «Краща інновація в формуляції» (Best Formulation Innovation).«Нагорода належить компанії, яка зосередилася на розробці нових продуктів і швидко стала найбільшим виробником ЗЗР в Україні», — відзначили організатори премії, вручаючи нагороду голові наглядової ради ALFA Smart Agro Борису Тодорову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зимові семінари  ALFA Smart Agro відвідали 2134 осіб

10 найцікавіших аграрних стартапів 2019 року

Джерело: https://superagronom.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>