МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

“АгроВесна 2020” у повному розпалі! Поспішіть відвідати!
2020-02-19

Вчора, 18 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі відбулося урочисте відкриття головної виставкової події агросектору України – “АгроВесна 2020”.

Щороку цей масштабний захід збирає провідних фахівців та експертів у галузях зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі. “АгроВесна" цікава не лише для вітчизняних, але й для іноземних аграріїв, адже об’єднує 3 важливі міжнародні виставки: “Зернові технології”, Agro Animal Show та “Фрукти. Овочі. Логістика”. 

Міжнародна виставкова подія “АгроВесна 2020” цього року особливо грандіозна, оскільки разом з початком нового аграрного сезону відзначає ювілей масштабних виставок, яким виповнюється 10 років.

Ювілейні виставки ”Зернові технології 2020”, Agro Animal Show 2020 та “Фрукти. Овочі. Логістика 2020”: Що цікавого?

“Зернові технології 2020” – в рамках 10-ої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві можна побачити:
  • новинки обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів;
  • обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловостей; 
  • насіннєвий матеріал; 
  • засоби захисту рослин; 
  • лабораторне та ваговимірювальне обладнання; 
  • техніка та технології для виробництва зернової продукції.Традиційно масштабний “Зерновий Індустріальний Форум 2020” зібрав на одному майданчику головних учасників зернового ринку України для розв'язання важливих питань галузі. У виставці беруть участь виробники зерна, представники елеваторного, складського господарств, транспортної логістики, портових терміналів та зернотрейдери.Учасники 10-ої міжнародної виставки ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2020 привезли останні моделі техніки та обладнання, корми, ветеринарні препарати, засоби діагностики, генетичний матеріал, обладнання для утримання тварин та птиці, технології гноєвидалення та утилізації відходів.

В рамках виставки відбувається унікальний захід Agro Animal IT Forum. Digital-розробки в управлінні фермами та інновації в годівлі, де презентують найновіші рішення в галузі годівлі та діджітал-розробки в управлінні фермами від провідних українських та міжнародних експертів."Фрукти. Овочі. Логістика 2020" – на 10 міжнародній виставці промислового овочівництва, садівництва та виноградарства на відвідувачів чекає спілкування з виробниками садивного матеріалу плодових та ягідних культур, обладнання для переробки та зберігання плодоовочевої продукції, пакувальних матеріалів, спеціалізованої техніки та систем захисту промислових садів.
В рамках проходить конференція “10 кроків до успіху. 10 перспективних плодоовочевих культур”, де акцентують увагу на перспективних нішевих культурах та проблематиці їх вирощування в умовах зміни клімату в Україні. Сьогодні проходить з’їзд та підбивання підсумків року членами Асоціації “УКРСАДПРОМ”.

Останній день виставки "АгроВесна 2020" буде особливо цікавим для молоді, адже в одному з павільйонів київського МВЦ пройде 8-й День молодого спеціаліста, де відбудеться ознайомлення з новою магістерською програмою «Агрокебети» та презентація програм стажування за кордоном і в Україні.

Щоб отримати безкоштовний вхід виставку, перейдіть за посиланням

Поспішіть на головну виставкову подію нового аграрного сезону! 

Міжнародна подія “АгроВесна 2020” – уособлення весни та нового аграрного сезону! Це безперечно дуже важлива і неординарна подія, відвідати яку варто. Учасники й організатори підготували неймовірну програму, яскраві стенди та неперевершену атмосферу!
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>