МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

МХП відкриє хаб аграрних інновацій на базі підприємства "Еко Енерджи"
2020-02-25

Агроіндустріальний холдинг "МХП" створив аграрний інноваційний хаб Research & Innovation (R&I) Hub на базі свого підприємства "Еко Енерджи".

Інноваційний хаб займатиметься дослідженнями в галузях енергетичних технологій, енергоефективності, органічного землеробства.

В МХП планують, що R&I Hub допоможе з розробкою новітніх рішень, які можна запровадити в бізнесі компанії. Серед ключових напрямів: дослідження та впровадження нових технологій в енергетиці, енергоефективності та енергоощадження, технології органічного землеробства для відродження родючості ґрунтів та пошук інноваційних рішень для моніторингу викидів СО2 та їхнього зменшення. Також хаб займатиметься пошуком та підтримкою інноваційних стартапів.

«R&I Hub об’єднав глибокий інженерний досвід, наукове лідерство та практичну спрямованість команди, до якої увійшли доктори та кандидати наук і провідні фахівці компанії. R&I Hub має на меті слугувати відкритою платформою для креативності та неупередженості поглядів, перевірки сміливих ідей та втілення інноваційного бачення у реальні бізнес-процеси компанії», — зазначив Олександр Домбровський, президент "МХП Еко Енерджи", до структури якого увійшов хаб.

Серед нагальних планів новоствореного хабу: інтеграція біогазових об’єктів і технологій виробництва зеленого водню; проєктування та будівництво систем накопичення і збереження енергії; впровадження та використання систем штучного інтелекту та технологій Smart-grid для оптимізації управління енергетичними ресурсами компанії; створення сучасної лабораторії у сфері біоенергетики для глибокого дослідження та аналізу біомаси, органічних добрив та виробничих процесів.

Завдяки цим та іншим проєктам у 2019 році МХП було визнано інноваційним лідером в галузі АПК. Таким чином, створення Research & Innovation Hub стане логічним продовженням інноваційної трансформації агроіндустріального холдингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 агрохолдингів-інвесторів у "розумні аграрні технології"

МХП будує заводи за кордоном

Джерело: https://propozitsiya.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах