МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Важливо щоб підприємства АПК продовжували працювати під час карантину
2020-03-24

Підприємства, які працюють у сфері сільського господарства та харчової промисловості мають особливу важливість для забезпечення продовольчої безпеки. Тому їхня діяльність не буде обмежуватися в умовах карантину. 

Про це йшлося під час онлайн-наради заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького з представниками профільних аграрних асоціацій, яка відбулася 23 березня. Під час наради підприємці обговорили критичні для аграрної галузі питання в умовах карантину.

Щодо діяльності тваринницьких комплексів та переробних підприємств, які мають працювати цілодобово, то розроблені інструкції в разі виявлення хворого на коронавірус. Відповідні інструкції будуть обговорюватися разом з асоціаціями. 

«Ми розробляємо ідею запровадження тимчасового на таких об'єктах цілодобового режиму біобезпеки та інші рекомендації, щоб надати можливість працювати, адже відгодівлю тварин необхідно продовжувати, також треба виробляти харчові продукти тощо», — розповів заступник міністра. 

Також він повідомив, що у зв’язку з запровадженням карантину відтепер такі зустрічі з профільними асоціаціями будуть відбуватися щоденно.

РЕКОМЕНДУЄМО: Агровиробників на 2 місяці звільнили від податків

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>