МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Не лише коронавірус: Як погода та політики можуть ускладнити життя українським аграріям
2020-03-25

Поширення коронавірусу та падіння цін на нафту призведе до падіння цін на зерно, що стане суттєвим ударом по рентабельності агровиробництва по всьому світу. В Україні ж до цих проблем можуть приєднатися ще кілька факторів.

Таку думку висловив генеральний директор Cygnet, член президії УКАБ Ігор Шилюк.

«В Україні ситуація додатково підігріватиметься погодними та політичними факторами. Низькі запаси вологи в ґрунті, викликані сухою та безсніжною зимою, можуть вкрай негативно вплинути на рівень урожайності, що на тлі падіння цін може призвести до драматичних наслідків», — вважає він.

На думку Ігоря Шилюка, нестабільність також посилюватиме негативний вплив на агробізнес.

«Існує ризик, що ці політичні моменти зменшать можливість влади реагувати на нові економічні виклики», — прогнозує він.

Ігор Шилюк зазначив, що світові ціни на зерно перебувають поза межами впливу аграріїв, однак їм необхідно докласти всіх зусиль для зменшення собівартості продукції або хоча б для утримання її на рівні минулих років.

«Це непроста задача в сьогоднішніх реаліях постійного зростання рівня орендної плати, заробітних плат, цін на добрива та інших складових. Основні можливості зменшення собівартості ми бачимо у впровадженні інновацій та відточуванні технологій виробництва. Задача топ-менеджменту нашої компанії й задача агробізнесу в Україні загалом полягає в тому, аби спрямувати основний вектор розвитку на багаторічну успішну діяльність. Іншого шляху немає», — вважає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важливо щоб підприємства АПК продовжували працювати під час карантину

Джерело: https://agroportal.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>