МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навіщо українському бджоляру реєструвати пасіку?
2020-03-25

За законодавством України пасіки підлягають реєстрації за місцем проживання власника або за місцеперебуванням юридичної особи, які займаються утриманням та розведенням бджіл, виробництвом і первинною переробкою продуктів бджільництва.

Зареєструвати пасіку можна у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах. Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи, незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються: назва та адреса заявника, кількість бджолосімей. 

«Власнику пасіки необхідно отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку, що видається на підставі письмового звернення до управлінь Держпродспоживслужби в районах і містах, з обов’язковим проведенням епізоотичного обстеження, яке здійснюють державні лікарні ветеринарної медицини в районах і містах», — йдеться в повідомленні. 

Далі районне (міське) управління Держпродспоживслужби, в 30-денний термін повинно провести обов’язкову державну реєстрацію пасіки, що здійснюється на безоплатній основі та видати заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки. 

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 лютого 2013 року №96 «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби», розміри плати за послуги бюджетними установами центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів становлять: 
 
  • видача ветеринарно-санітарних паспортів пасік, ставків — 50,88 грн; 
  • клінічний огляд однієї бджолосім'ї — 29,73 грн. 

«Не дотримання даних вимог значно ускладнює або ж унеможливлює позитивне розв'язання спірних питань, що можуть виникнути під час ведення господарської діяльності», — наголошують у Держпродспоживслужбі.

РЕКОМЕНДУЄМО: Медові новини: 80 українських пасік проходять процедуру органічної сертифікації

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>