МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Понад 30 агропідприємств приєдналися до акції «Збережи життя українцям»
2020-04-02

Протягом тижня понад 30 аграрних підприємств у 7 областях України надали допомогу обласним, районним та сільським медичним закладам в рамках акції «Збережи життя українцям», ініційованої Всеукраїнською Аграрної Радою.

Аграрії на прохання медустанов закуповували апарати штучної вентиляції легенів, кисневі концентратори, засоби індивідуального захисту для лікарів та засоби для дезінфекції. Також для боротьби з пандемією надавали благодійну допомогу лікарням.


Черкащина

В місті Умань за ініціативою засновника групи компаній DYKUN, голови Всеукраїнської Аграрної Ради Андрія Дикуна, створений продовольчий резерв. На час карантину волонтери безкоштовно будуть забезпечувати харчовими продуктами літніх людей, а також лікарів, які цілодобово працюватимуть з хворими коронавірусом. Також для Уманської міської лікарні Андрій Дикун передав апарат штучної вентиляції легенів.

Більш як 100 тис. грн на допомогу лікарням та закупівлю спецзасобів захисту лікарів перерахував учасник ВАР, керівник ТОВ «АПК Насташка» та СТОВ «СТЕП-2000» Олексій Прудивус.

У Жашківському районі керівники ПСП «Відродження» — Котко Григорій і Котко Михайло — забезпечили амбулаторію села Ворон Жашківського району засобами для дезінфекції, антисептиками та захисним одягом для медперсоналу.

По 100 тисяч грн благодійної допомоги надало підприємство «Урочище Журавське» (керівник Ігор Новицький) для Уманської та Тальнівської районних лікарень. Загальна сума допомоги від агропідприємства в поточному маркетинговому році склала близько 3 млн грн. Серед переліку закупленого обладнання — кисневий концентратор.

Тернопільщина

Три мільйони гривень спрямує учасник ВАР, підприємство «Агропродсервіс» для потреб лікарень та медперсоналу в тих районах Тернопільщини, де обробляють землю.

Для Бучацької райлікарні керівник підприємства «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз закупив апарат штучної вентиляції легенів. Також для придбання апарата ШВЛ і захисту медперсоналу Теребовлянської райлікарні 20 аграріїв Теребовлянського району зібрали 1 млн 166 тис. грн.

Полтавщина

Сто тисяч гривень на придбання засобів індивідуального захисту для жителів Карлівського району Полтавщини виділив учасник ВАР, засновник «Лановськой агропромислової групи» Олександр Тимоха.Волинь

Сто тисяч гривень благодійної допомоги для «Володимир-Волинського територіального медичного об'єднання» виділив керівник ТОВ «Прогрес» Анатолій Вітрук.

Рожищенська районна лікарня отримала благодійну допомогу у розмірі 100 тис. грн від учасника Асоціації «Свинарі України» ТОВ СП «Гірс». Також перший транш медичних масок від підприємства «Гірс» отримав Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Донецька обл.

Учасники ВАР, Павло Куліш (ТОВ АФ «Колос») та Ігор Чорнобривець (ФГ «Урожайне ЧІ») забезпечили лікарів Покровської райлікарні засобами захисту та засобамидля дезінфекції.

Хмельницька обл.

Агрофірма ТОВ НВА «Перлина Поділля» (керівник Сергій Іващук Петрови) придбала концентратор кисневий для Білогірської центральної районної лікарні. Крім того, забезпечила лікарні медикаментами, засобами особистої гігієни та захисту.

Кіровоградщина

Учасник ВАР Сергій Тарасов придбав апарати штучної вентиляції легенів для лікарень Кіровоградської області. Два апарати найближчим часом надійдуть до міської лікарні швидкої медичної допомоги Кропивницького. Ще три апарати ШВЛ планується закупити й передати лікувальним установам Кіровоградщини до кінця квітня.

Дякуємо підприємцям за небайдужість і допомогу!

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Агрофірма з Київщини закупила засоби захисту для районних лікарень

Джерело: http://milkua.info/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>