МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ООН проводить конкурс бізнес-грантів на суму €2,48 млн серед підприємців Сходу
2020-04-03

Стартував конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей. Конкурс проводиться в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу. 

Метою програми є системний та сталий розвиток пріоритетних секторів економіки цільових регіонів. 

Грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проектів. Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019/20 років, становить €2,48 млн. Більше чверті грантів будуть направлені на розширення сільського господарства, зокрема у секторах виробництва зернових та олійних культур, яловичини та коров'ячого молока, м'яса домашньої птиці та яєць, вирощування овочів та фруктів.

Зазначимо, що максимальна сума одного гранту — до €6,5 тис. 

«Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану, у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо, у розмірі не менше 25% від вартості гранту», — зазначають організатори. 

Грантоотримувачі будуть зобов'язані впровадити свої бізнес-плани протягом 60 днів після отримання коштів, вести підприємницьку діяльність відповідно до параметрів бізнес-плану та законодавства України, та подавати звіти згідно з умовами грантових угод. Для участі в конкурсі охочі повинні подати заявки до 3 травня 2020 року.

РЕКОМЕНДУЄМО: USAID проводить тендер на підготовку та проведення онлайн тренінгів для сільських землевпорядників ОТГ

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>