МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанія ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн лікарням Білоцерківського району
2020-04-07

Компанія ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн для закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних закладів м. Біла Церква, де знаходяться виробничі потужності компанії. ALFA Smart Agro є одним із провідних виробників засобів захисту рослин та мікродобрив.

Допомогу отримала Білоцерківська міська лікарня №3, яка є опорним медичним закладом Київської області, що прийматиме пацієнтів із коронавірусом. ALFA Smart Agro передала лікарні цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30, із пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 та цифровим плівковим принтером IMAX 250. Крім того, вже закуплено та очікує доставки найближчим часом:
 
  • три апарати штучної вентиляції легень високого класу VG70;
  • три монітори пацієнта з функцією капнографії.

"У ситуації, яка склалася в Україні та світі, ми не можемо залишатися осторонь. Об’єднання сил держави та бізнесу й усвідомлення особистої відповідальності кожного – тільки це зможе зупинити поширення вірусу та вберегти життя людей", - говорить Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Окрім цього, велику партію засобів індивідуального захисту для медичних працівників передали Білоцерківській центральній районній лікарні та Дроздівській амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Білоцерківського району. Зокрема медпрацівникам було передано:
 
  • костюми біозахисту одноразового та багаторазового використання;
  • захисні медичні окуляри та окуляри зі щитками;
  • медичні рукавички з довгими манжетами;
  • медичні дезковрики;
  • респіратори класу захисту FFP3.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Агрофірма з Київщини закупила засоби захисту для районних лікарень

Понад 30 агропідприємств приєдналися до акції "Збережи життя українцям"

Джерело: https://aggeek.net/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>