МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Купуй фермерські продукти не виходячи з дому! В Україні запустили онлайн-платформу
2020-04-17

15 квітня в Україні запустили соціальну онлайн платформу для підтримки невеликих сільгосппідприємств «Відкритий ринок». Ініціатором проєкту виступає громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти.

«В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить — отримувати прибутки та платити податки. Проєкт «Відкритий ринок» покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які матимуть можливість придбати якісні свіжі продукти. По суті, ця платформа переводить ринок в онлайн. І це — тренд, адже сьогодні в онлайн працює уся країна. Асоціація міст України підтримала цю ініціативу і закликає громади сприяти її максимальному поширенню та залученню місцевих сільгоспвиробників», — зазначив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

«Відкритий ринок» — це майданчик, на якому зможуть зустрітись без посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий як відповідь на виклик епідемії COVID-19 та її наслідків. Багато селян сьогодні опинилися у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власноруч вирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м'ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах.
Проєкт «Відкритий ринок» не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. 

Платформа «Відкритий ринок» доступна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фермерам відкрили безкоштовний доступ до супутникового моніторингу полів

Уряд обіцяє запустити оперативні програми для збереження робочих місць та зарплат українців

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>