МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У Львові харчові та садові відходи переробляють на органічне добриво та роздають людям
2020-05-06

У Львові реалізовують пілотний проєкт з перероблення харчових та садових відходів. Для цього в ЛКП «Зелене місто» закупили спеціальні контейнери, куди ці відходи поміщають і виготовляють із них компост.

Харчові та садові відходи сюди привозять різні організації та мешканці міста. Продукт переробки дарують всім охочим.

«Ми всі відходи переробляємо. Також відвели невеликий майданчик, на якому вивантажуємо компост. Він призначений для всіх охочих. Тобто люди можуть приїжджати, набирати хто хоче, кому потрібно, брати і використовувати на своїх присадибних ділянках», — розповів директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.

Це органічне добриво протестували на якість, вона щоразу покращується. Також будують компостувальний майданчик, щоб розширити виробництво добрива.

Мета цього проєкту — зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалища. Адже харчові та садові відходи становлять майже половину усього сміття.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Папір з опалого листя. Винахід українського студента реалізували в Житомирі

Настоятель храму вчить вірян сортувати сміття та не палити листя

Джерело: https://superagronom.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах