МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Група АГРОТРЕЙД закінчила посівну до початку дощів
2020-05-22

Старт посівної цього року відбувся на тиждень раніше, щоб максимально ефективно використати вологу, яка залишилася після зими. На полях компанії АГРОТРЕЙД посівна розпочалась у квітні й тривала місяць.

Компанія засіяла 23 тисяч гектарів кукурудзою, на 16 тисячах росте озима пшениця, трохи менше площі виділено під соняшник. Також вирощують озимий ріпак та сою, ще 2500 гектар відведено під органічне виробництво.

Основні роботи були виконані до початку дощів, що дає надію на закладення гарного врожаю. За словами директора агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександра Овсяника, дощі, що нарешті прийшли в Україну, поліпшать стан культур, хоча й на озимі значно не впливатимуть: «Озимі добре вийшли з зими, утім через приморозки, відсутність вологи та суховії ми потенційно можемо втратити третину врожаю. Але в компанії вирішили не робити пересів через недоцільність витрат».

Холода дещо пригнітили культури, проте за вологість ґрунту тепер можна не перейматися. Наступним етапом для аграріїв стане обробка посівів гербіцидним захистом.

В компанії вважають, що за сприятливих умов найврожайнішими цього року стануть кукурудза та соняшник. Для озимих вирішальним фактором стануть дощі в період наливання зерна.

Довідково:

Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, перероблювання та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, рапс.

Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аграрії Чернігівщини заздалегідь про обробку полів на своїх facebook-сторінках

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>