МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Для ефективного державного регулювання у використанні ГМО створено спеціальну робочу групу
2020-06-02

В Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України утворено робочу групу, що займеться питаннями регулювання генетично модифікованих організмів. 

Пресслужба Насіннєвої асоціації України повідомила, що до складу групи увійшли експерти міністерства, а також представники провідних галузевих організацій та асоціацій, зокрема і Насіннєва асоціація України».

Робочу групу створено з метою розроблення заходів з адаптації українського законодавства до актів права Європейського Союзу у сфері державного регулювання генетично модифікованих організмів. 

Положення про новоутворену групу зафіксовано наказом Мінекономіки №966−20 від 26 травня 2020 року. 

Основними завданнями робочої групи є: 
 
  • підготовка рекомендацій щодо адаптації законодавства України до актів ЄС;
  • підготовка питань для виявлення проблем/ та розробка пропозицій щодо вдосконалення системи державного регулювання генетично модифікованих організмів;
  • підготовка звітів щодо поточного стану імплементації актів права Європейського Союзу.

Ця робоча група стане тимчасовим консультативно-дорадчим органом. ЇЇ створено з метою впровадження ефективного державного регулювання у використання генетично модифікованих організмів, обігу, системи контролю, вимог до розміщення на ринку та маркування генетично модифікованої продукції в сільському господарстві та харчовій промисловості, а також установлення відповідальності за порушення законодавства в цій сфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд створить онлайн-платформу для збуту фермерської продукції 

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>