МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Істотне зменшення пестицидів! ALFA Smart Agro представили нову технологію виробництва ЗЗР
2020-06-04

Компанія ALFA Smart Agro презентувала унікальну технологію виробництва ЗЗР, яка дозволяє зменшити пестицидне навантаження на довкілля. Нову технологію назвали Smart CompleX.

«Щоб створити інноваційний препарат, необхідно знайти найбільш ефективну комбінацію діючих речовин і зробити так, щоб вони з'єдналися в одній формуляції. На вирішення цього завдання часом потрібні роки. Створення Smart CompleX тривало близько трьох років. І нам вдалося отримати результат, який нас задовольнив», — говорить Сергій Кнечунас, директор департаменту досліджень і розробки ALFA Smart Agro. 

Smart CompleX дозволяє виробляти засоби захисту рослин на основі прохлоразу у вигляді концентрат суспензії. Цінність розробки в тому, що в такій формі препарат діє максимально ефективно, при цьому створює менше навантаження на навколишнє середовище завдяки зниженню кількості органічних розчинників і додаткових компонентів у складі продукту. 

«Річ у тім, що прохлораз дуже погано розчиняється у воді, тому щоб створити продукт на його основі, потрібно використовувати розчинники. Вчені компанії знайшли спосіб збільшити розчинність прохлоразу у воді й створили продукт у препаративній формі концентрат суспензії. Сьогодні технологія Smart CompleX використовується при виробництві двох інноваційних препаратів ALFA Smart Agro для обробки насіння — Кантаріс і Авіценна», — зазначають у компанії. 

Авіценна (тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л) — трикомпонентний протруйник для зернових культур (пшениці, ячменю, вівса, кукурудзи). Як бачимо, кількість прохлоразу в Авіценні становить 250 г/л, що практично в 4 рази більше, ніж у відомих продуктів на його основі, але в інший препаративній формі. Це значно зменшує пестицидне навантаження на ґрунт і довкілля. Авіценна захищає насіння, проростки та сходи від ґрунтових і аерогенних інфекцій. Важливою перевагою використання цього продукту є яскраво виражений фізіологічний ефект на початкових стадіях розвитку культури. 

Кантаріс (тіаметоксам, 250 г/л + прохлораз, 150 г/л + флутриафол, 50 г/л) — інсекто-фунгіцидний протруйник для комплексного захисту зернових культур. Препарат забезпечує тривалий захист кореневої системи та сходів від широкого спектра шкідників і хвороб, а також сприяє інтенсивному росту і розвитку рослин. «Технологія Smart CompleX не має аналогів у світі, триває процес отримання патенту на технологію в Європі за міжнародною процедурою», — підкреслили в ALFA Smart Agro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн лікарням Білоцерківського району

ALFA Smart Agro перемогли в одній із номінацій на міжнародному конкурсі Crop Science Awards 2019

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>