МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародний проєкт “Перспективи сталого розвитку для сільських територій” проводить конкурс територіальних громад
2020-06-16

ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія” за підтримки міжнародної некомерційної благодійної організації DRA запрошує представників територіальних громад (ТГ) для участі в проєкті “Перспективи сталого розвитку для сільських територій”.

Мета: сприяти сільському розвитку ТГ, враховуючи соціально-економічну та екологічну складову регіону.

Проєкт буде тривати до 31 грудня 2020 року.

Організатори конкурсу сподіваються допомогти територіальним громадам розв'язувати актуальні питання, розвиватись та підвищувати власну спроможність.

Територіальні громади, які пройдуть конкурсний відбір, отримають повний соціально-економічний аналіз спеціалістів. Крім цього, будуть проведені воркшопи з питань, які турбують представників громад, з українськими та німецькими експертами.

Від участі в проєкті кожна територіальна громада отримає конкретні знання та рекомендації про:
 
  • Залучення фінансування для розвитку громади;
  • Найбільш привабливі з точки зору інвесторів активи ТГ ;
  • Підтримка громади з місцевого бюджету;
  • Розвиток кооперативів та сільськогосподарських підприємств, які є власністю територіальної громади;
  • Вплив зміни клімату на сільське господарство;
  • Співпрацю з іншими ТГ;
  • Обмін досвідом про цікаві українські та німецькі місцеві підприємницькі ініціативи.

Щоб долучитись до проєкту, треба до 24 червня заповнити реєстраційну анкету, в якій завантажити мотиваційний лист. Про результати відбору буде повідомлено до 6 липня.

До участі запрошуються громади з усіх областей України. Подаватись можуть як окремі люди, так і уповноважені представники ТГ. 

Додаткові питання можна надсилати на ектронну пошту mr@ecoact.org.ua

Довідково:

ГО “Центр екологічних ініціатив “Екодія” – це громадська організація, яка об’єднує експертів та активістів навколо ідеї збереження довкілля через вплив на прийняття рішень. Екодія веде боротьбу за енергоефективність, відновлювану енергетику, протидію зміні клімату, за чисте повітря для всіх, розвиток сталого транспорту і сільського господарства України.

DRA – це міжнародна недержавна благодійна організація, яка працює у сфері освіти, демократії, екології, громадських ініціатив та прав людини. DRA пов’язує між собою людей і організації та зміцнює контакти між різними секторами суспільства.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини та Міжнародної протестантської агенції служби розвитку протестантської Діаконії «Хліб для Світу».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Corteva Agriscience запрошує українок взяти участь в освітньо-грантовій програмі для жінок-фермерок

Джерело: https://ecoaction.org.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах