МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

AgriLab запрошує молодь на магістерську програму з точного землеробства
2020-06-17

Минулого року компанія AgriLab запустила в НУБіП першу магістерську програму з точного землеробства. 5 серпня цього року починається прийом на другий випуск!

Дана програма є досить актуальною для України сьогодні. 

По-перше, фахівці з точного землеробства є дійсно дефіцитною спеціальністю. Навіть знайти резюме такого фахівця дуже складно! Їх мало. І кожна компанія береже свого.

По-друге, попит на таких спеціалістів щороку зростає. Адже технології точного землеробства впроваджує все більше і більше компаній.

Крім того, ця професія високо цінується на ринку праці. Робота з технологіями точного землеробства – це неабияка відповідальність, а отже й мотивація відповідна.

Для молодих людей, які пов'язують своє майбутнє з аграрною сферою, навчання на магістерському курсі від AgriLab буде цікавим і перспективним. Ще б пак!Сучасна техніка, сенсорне обладнання, цифрові дані…Ця робота – захоплює! 

Спеціальна навчальна магістерська програма написана за участі агрокомпаній. «Без води», лише те, що дійсно треба у сучасному агровиробництві.

AgriLab та партнери подбали про те, щоб магістри навчались у комфортних сучасних умовах. Лабораторні заняття проходять в добре обладнаних кабінетах. 

Практичні виїзні заняття проводяться на полях агрохолдингів, а також на практичній базі Digital Field – першого в Україні полігону аграрних інновацій.

Увага!
Є 10 бюджетних місць «держзамовлення» і можливість навчатись на контракті. Навчальний курс -1,5 роки. НУБіП – головний аграрний ВНЗ країни, тут є чудова інфраструктура для навчання, проживання і розвитку студентів.

Прийом документів – з 5 серпня. Детальніше про умови вступу можна дізнатися на сайті НУБіП або за телефоном 063545564.

До уваги керівників господарств та агрономів! Ви можете навчати на курсі свого фахівця, який потім зробить ваше господарство успішнішим!

До уваги батьків! Ваша дитина зможе здобути фах, який дозволить впевнено почуватися у майбутньому!

Студенти-бакалаври! Точне землеробство – це круто! Долучайтесь до спільноти агроінноваторів! Майбутнє агробізнесу – точне і цифрове. Будьте першим у ньому!

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Точне землеробство врятує людство від голоду

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>