МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Чіповані корови та робот-дояр: На Вінниччині відкрили роботизовану молочну ферму
2020-06-18

Компанія Villa Milk на Вінниччині ввела в експлуатацію сучасну молочну ферму, яка обладнана роботизованою системою шведської компанії „ДеЛаваль“ VMS V300.

Усі виробничі процеси повністю автоматизовані, керувати ними можна як безпосередньо на місці, так і віддалено. Робот-дояр обладнаний контрольною функцією InControl, яка фіксує величезну кількість даних за кожне доїння і від кожної корови. Обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів.

Співзасновник компанії Villa Milk Михайло Федчишен наголошує, що таке сучасне обладнання дозволяє мінімізувати людський фактор і отримати безконтакне молоко найвищої якості. 

«Наша головна задача на сьогодні — виробити у корів інстинкт самостійно йти на доїння до робота. Адже тварини не прив’язані й можуть вільно пересуватися по комплексу — пити воду, їсти, або користуватися спеціальними масажерами», — додає підприємець. 

Зараз на комплексі працює два роботи. Кожен «дояр» знає, коли яка корова має доїтися. Для цього до вуха кожної тварини прикріплений чіп. Він дозволяє зчитувати й бачити всю інформацію про корову. 

«З використанням сучасної системи доїння надої від кожної корови збільшилися на півтора-два літри. На сьогодні продуктивність складає в середньому 30 літрів на добу. Тобто загальна потужність цього комплексу — понад 4 тонни молока. У майбутньому плануємо вийти на 360 голів дійного стада. Адже маємо ще два напівзруйновані приміщення, які у перспективі плануємо відремонтувати та перетворити на сучасні автоматизовані ферми», — зауважує Федчишен.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ:  DroneUA розробили роботизовані ферми для вирощування картоплі

Джерело: https://agravery.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>