МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні відкрили інноваційний завод з виробництва рідких комплексних добрив
2020-07-02

Національний імпортер і виробник мінеральних добрив – Українська агропромислова група запустила виробництво рідких комплексних добрив під торговою маркою MIXTURE-RKD.

«Це готові розчини, які за технологіями внесення, впливу на ґрунт, часових і фінансових витрат значно ефективніше, ніж сухі суміші, в умовах кліматичних змін. Наприклад, готові рідкі суміші дають хороший результат при штучному поливі, не змінюють структуру ґрунту, мають прогнозований результат і можливість точкової підгодівлі », – розповідає Володимир Трюхан, співвласник УАПГ.

Як уточнюється – це локальний комплексний продукт, який розроблений під потреби саме українських аграріїв. На заводі запущений замкнутий цикл виробництва, який є рідкістю для українського ринку АПК.

Проєкт стартував в листопаді 2019 року.

«Сьогодні рідкі комплексні препарати вже активно використовуються в передових аграрних країнах, всі показники говорять про їхню економічну і фізичну ефективності. Ми разом з партнерами, клієнтами і вченими проводимо масштабні дослідження на зернових, зернобобових і овочевих культурах, результатами яких обов’язково будемо ділитися, але, усвідомлюючи досвід розвинених країн, можемо стверджувати, що для України цей інноваційний напрямок з оптимальним співвідношенням ціна-якість є надзвичайно перспективним», – підкреслив В.Трюхан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Істотне зменшення пестицидів! ALFA Smart Agro представили нову технологію виробництва ЗЗР 

Вчені створили добрива, які повільно розкладаються та безпечні для довкілля

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах