МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міністерство довкілля Німеччини фінансує українські екопроєкти
2020-07-02

Завдяки коштам Міністерства довкілля Німеччини на Сумщині будуть реалізовані три екопроєкти. Їх впроваджуватимуть на території Деснянського біосферного резервату — природоохоронної території, затвердженої рішенням ЮНЕСКО.

І проєкт – ягідництво
Відомо, що реалізація першого проєкту передбачає переорієнтацію місцевих жителів на вирощування сучасних культур, зокрема, ягід. Підбиратимуть також лікарські рослини та дикороси.

II проєкт – ґрунти
Другий проєкт орієнтують на збереження родючості ґрунтів, тому сільгоспвиробникам рекомендуватимуть розвивати органічне землеробство і замість хімікатів використовувати природні методи та засоби підвищення урожайності.

III проєкт – насадження
Третій проєкт стосується лісових насаджень на території Деснянсько-Старогутського заповідника. Там переважає сосна, але ліси треба перетворити на змішані: це підвищить їхню стійкість до шкідників та інших загроз.

Загалом Міністерство довкілля Німеччини фінансово підтримає в Україні дев’ять екологічних проєктів: окрім Сумщини, по три проєкти у Львівській і Волинській областях.

РЕКОМЕНДУЄМО: Міжнародний проєкт "Перспективи сталого розвитку для сільських територій" проводить конкурс територіальних громад

Малопридатні землі України можуть використовуватись для вирощування енергетичних рослин

Джерело: https://agronews.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах