МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Сучасне обладнання — важлива складова успішного овочевого бізнесу
2020-07-06

Нові технології весь час з’являються на ринку, і фермерам потрібно триматися цього вектору для покращення якості продукції та її реалізації, щоб бути конкурентними на іноземних ринках. 

Високотехнологічне обладнання дозволяє в короткі терміни продати великі обсяги овочів у той час, коли на ринку найвигідніші для виробника ціни. Невелике господарство, яке вирощує 1 тис. т овочів, при виборі нескладного набору машин, окупить їх за один рік.

Таку думку висловив директор ТОВ «Агро-пак» Юрій Джигарлюк під час вебінару «Іграшки для фермера. Готові рішення для передпродажної підготовки коренеплодів».

«Часто восени погода буває не надто сприятливою для збору врожаю, виробникам важливо втрапити у вікна, щоб не було дощу, і встигнути зібрати весь врожай. Наприклад, сьогодні фермери збирають 100-120 т/га цибулі, і цей обсяг потрібно вчасно зібрати з поля. До того ж, сучасним сортам та гібридам притаманна не лише висока врожайність, але вони пристосовані до механічного збирання», — розповідає Юрій Джигарлюк.

В першу чергу, спеціаліст радить виробникам звернути увагу на обладнання для закладки овочів у сховище або відразу для реалізації.

«Українські фермери вже навчилися вирощувати гарні врожаї і якісні овочі, тепер головне — забезпечити вчасний збір продукції з поля і доставити в сховища. Виграє той виробник, який має якісний товар, він швидше продасть продукцію й отримає вищу ціну», — переконаний Юрій Джигарлюк.

Він відмітив, що на українському ринку вже є обладнання і лінії, які дозволяють за день підготувати до закладання у сховище 160 т продукції, а це фактично 8 вантажівок за 8-годинну робочу зміну.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Фермер з Харківщини збільшує врожаї овочів завдяки сонячним панелям

На Львівщині будують унікальні сушарки, які працюватимуть на сонячній енергії

Джерело: http://agroportal.ua/

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
03.08.2020
Держава обіцяє компенсувати кооперативам 70% витрат на купівлю техніки
Кооперативи зможуть отримати держпідтримку на придбання техніки українського та закордонного виробництва
02.08.2020
Кредит для фермерів під 0%! Встигни зареєструватися на AgriAnalytica до 19 серпня!
Укрдержфонд оголосив конкурс для фермерів на отримання безпроцентного кредиту. Отримати всю інформацію про конкурс, перелік необхідних документів та проконсультуватися з фахівцями фермери можуть через електронну платформу
31.07.2020
NASA доставлять на Марс штучне «дерево», яке вироблятиме кисень
30 липня марсохід “Наполегливість” відправив на своєму борту до “червоної планети” штучне дерево MOXIE

Статті

всі статті >>
30.07.2020
Знаменитий "херсонський кавун” стане смугастим послом південного регіону
Чому херсонський кавун ще не отримав статусу «географічного зазначення» та який логотип для нього обрали? Що кажуть про врожай, чи буде знаменита баржа з кавунами та чому українські переробники так мало уваги звертають на цю ягоду?
29.07.2020
Розумний авокадо збирає інформацію для боротьби з продовольчою проблемою
Електронні овочі та фрукти визначають на яких етапах відбувається пошкодження плодів, яке веде до збільшення кількості харчових відходів
07.07.2020
Перелік актуальних грантів і конкурсів для підприємців, ГО та ОТГ
Строк подання заявок на деякі програми закінчується вже в липні, тому радимо ознайомитися з інформацією та звернути увагу на дедлайни