МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перелік актуальних грантів і конкурсів для підприємців, ГО та ОТГ
2020-07-07

До уваги підприємців, громадських організацій та ОТГ, пропонуємо актуальну підбірку грантів і конкурсів у сфері агро, екології, навколишнього середовища та розвитку бізнесу. Строк подання заявок на деякі програми закінчується вже в липні, тому ознайомтеся з інформацією та зверніть увагу на дедлайни. Успіхів!

Програма Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany”

Програма дає змогу українським підприємцям та менеджерам підвищувати професійні компетенції у сфері ведення бізнесу, а також набувати нових компетенцій для ведення зовнішньоекономічної діяльності, встановлювати ділові контакти з німецькими та іншими іноземними партнерами (з огляду на глобальний характер Програми), сприяти просуванню української продукції та послуг на міжнародних ринках.

У 2020 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються групи наступних форматів:
  1. Економічна кооперація (без галузевої специфіки) 
  2. Економічна кооперація за напрямками:
  • Економічна кооперація в аграрному секторі, виробництві харчових продуктів
  • Економічна кооперація у сфері енергоефективності
  • Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрія охорони здоров’я

Термін дії: 31.12.2021
Територія програми: Вся Україна
Вид допомоги: Пошук партнерів
Хто може подаватись: Суб'єкти малого і середнього підприємництва 
Виконавець: Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Сфера діяльності: Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство, Транспорт, Інформаційні технології (ІТ)
Офіційна сторінка: https://bit.ly/2NLgCen

Малі гранти 2020 від Посольства Словацької Республіки в Києві

Для реалізації проєктів у наступних галузях: освіта, охорона здоров’я, державне управління, та побудова громадянського суспільства, безпека харчових продуктів, сільське господарство, інфраструктура та стале використання природних ресурсів, створення ринкового середовища.

Проєктні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (email: emb.kiev@mzv.sk), а також в паперовій формі до Посольства Словацької Республіки в Києві. Максимальна сума безповоротної фінансової допомоги становить 10 тисяч євро за проєкт. Максимальна кількість обраних проєктів обмежена бюджетом, який становить 40 тисяч євро

Термін дії: 15.10.2020
Територія програми: Вся Україна
Вид допомоги: Безповоротна фінансова допомога
Хто може подаватись: Суб'єкти малого і середнього підприємництва, організації підтримки бізнесу (членські бізнес-асоціації, громадські організації, благодійні фонди тощо)
Виконавець: Словацьке агентство з міжнародного співробітництва та розвитку
Сфера діяльності: Послуги, Розвиток бізнес-середовища

Конкурс у сфері управління відходами

Компанія Veolia в Україні оголошує конкурс бізнес-проектів у сфері управління відходами “Крок за кроком до кругової економіки”. Нове законодавство у сфері управління відходами, що розробляється в Україні, вносить багато змін у цю сферу та ґрунтується на принципах та підходах Європейського Союзу. З огляду на це компанія зацікавлена в проєктах і спеціалістах, які мають реальні ідеї, бізнес-концепції або послуги, що засновані на європейському досвіді й адаптують нові рішення до української реальності.

На конкурс можна подавати проєкти, що реалізуються в будь-яких регіонах України або на всій її території. Водночас, пріоритет буде наданий проєктам, реалізація яких планується в містах/регіонах, де компанія Veolia вже має свої виробничі потужності: Київ, Тернопіль, Чернівці та відповідні області.

Термін дії: 31.07.2020
Соціальні мережі: https://www.facebook.com/veoliaprojectscontest
Офіційне оголошення: https://bit.ly/2VBy5df

Гранти на підтримку МСП, якими володіють та керують жінки

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій бізнес.

В рамках гранту заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Заявниці повинні надати факти, які підтверджують та демонструють потенціал для збільшення продажів та/або залучення інвестицій в результаті запропонованої грантової діяльності. Найкраще, якщо для обґрунтування прогнозів очікуваних результатів запропонованої грантової діяльності заявниці нададуть аналітичні документи, наприклад, перспективи ринків, аналізи ринків, стратегії розвитку бізнесу тощо.

Важливо! Запитом на подання грантової заявки вимагається внесок грантоотримувачки в розмірі щонайменше 25% від загального бюджету грантової діяльності. Очікується, що сума кожної грантової угоди без внеску грантоотримувачки становитиме орієнтовно 300 000 грн.

Термін дії: 30.07.2020
Деталі: http://bit.ly/37n2Dm4

Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Мета конкурсу: Сприяння ефективному розвитку ОТГ в межах затверджених Стратегій щодо охорони довкілля. Підтримати впровадження реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку ОТГ щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку (зокрема, розробки та впровадження стратегічних планів розвитку ОТГ) та / або охорони довкілля, а також досвід розробки та впровадження стратегічного плану у громаді, на території якої передбачається здійснювати проєктну діяльність.

Загальний бюджет конкурсу – 1 300 000 гривень.
Оптимальний розмір гранту – 250 000-320 000 гривень.

Термін дії: 28.07.2020
Територія програми: Вся Україна
Вид допомоги: Безповоротна фінансова допомога
Заявник: Громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку
Виконавець: Міжнародний фонд «Відродження»
Сфера діяльності: Реформи місцевого самоврядування у галузі охорони довкілля
Деталі: https://bit.ly/31IngdA

Фермер онлайн: запит на подання заявок на одержання субгранту

Проєкт "АГРО" запрошує українські недержавні підприємства та фізичних осіб- підприємців, що належать до категорії ММСП (мікро, малих та середніх підприємств) та основним видом діяльності яких є виробництво та/або online торгівля харчовими продуктами, до участі в конкурсі концепцій на реалізацію проєкту «Фермер онлайн».

Мета цієї діяльності полягає у наданні допомоги ММСП започаткувати продажі своїх харчових продуктів через онлайн-канали збуту.

Заявники повинні запропонувати стратегії для реалізації субгрантового проєкту відповідно до наведеного опису із застосуванням інновацій, що відповідають сильним сторонам їхньої організації. Цим запитом на подання заявок на грант передбачається внесок субреципієнта у розмірі щонайменше 20% від суми субгранту. Внесок субреципієнта — це спосіб заохочення успішного завершення діяльності отримувача субгранту

Термін дії: 17.07.2020
Деталі: https://bit.ly/2VIxExM

Міністерство Закордонних Справ Японії Грантова допомога проєктам безпеки людини Кусаноне

Мета: За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науководослідним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання їм допомоги у реалізації проєктів розвитку. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що реалізовує основні програми розвитку. Приклади потенційних реципіентів допомоги: місцеві та міжнародні неурядові організації (незалежно від країни приналежності), лікарні, початкові школи, науково-досліджувальні інститути та інші неприбуткові організації.

Аплікаційну форму та додаткову інформацію про програму Кусаноне ви можете дізнатися зателефонувавши в Посольство (понеділок — п'ятниця з 9:00 до 12:30, тел. (38-044) 490-70-76, факс (38-044) 490-5502, e-mail: kusanone@kv.mofa.go.jp).

Термін дії: На постійній основі
Територія програми: Вся Україна
Деталі: //bit.ly/2ZBWnoK

РЕКОМЕНДУЄМО: Міжнародний проєкт “Перспективи сталого розвитку для сільських територій” проводить конкурс територіальних громад

За матеріалами: https://uhbdp.org/

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
03.09.2020
Київські виробники ЗЗР об'єднаються для збору та утилізації тари
Антимонопольний комітет України надав дозвіл на створення онлайн-платформи, яка сприятиме перероблюванню та утилізації використаної тари з-під засобів захисту рослин
03.09.2020
Blueberry by StarBerries запустили сучасну сортувальну лінію іспанського виробництва
Особливістю обладнання є те, що після сортування ягода залишається цілою, а найголовніше зберігається притаманний ягодам лохини сизий наліт
01.09.2020
Британські експерти проведуть вебінар для представників молочної галузі
5 вересня вони поділяться секретами управління молочними фермами. Для участі необхідно зареєструватися

Статті

всі статті >>
28.08.2020
Варто відвідати. Фермер з Черкащини відкрив військово-патріотичний музей
В музеї показана велична історія побутової, військово-патріотичної діяльності та представлені експонати, які красномовно розповідають про військові дії, починаючи від козацької доби й закінчуючи нинішніми подіями на Сході країни
20.08.2020
Талановиті жінки в агробізнесі. Учасниці TalentA надихають своїми історіями
Жінки в агро: в чому їх сила, а чого їм бракує? Історії про те, як жінки з сіл змінюють життя цілих громад на краще
30.07.2020
Знаменитий "херсонський кавун” стане смугастим послом південного регіону
Чому херсонський кавун ще не отримав статусу «географічного зазначення» та який логотип для нього обрали? Що кажуть про врожай, чи буде знаменита баржа з кавунами та чому українські переробники так мало уваги звертають на цю ягоду?