МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

John Deere продемонстрували роботу безпілотного трактора
2020-07-08

З кожним роком все більше автовиробників і IT-компаній заявляють про можливості випуску безпілотних транспортних засобів, призначених для різних напрямків використання.

От і компанія John Deere розробила власний безпілотний трактор. 

Зазвичай найбільшою перешкодою для виходу такої техніки на ринок є юридична складова у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод. Однак цього разу John Deere продумали й цей момент.

«Нова концепція автономного трактора John Deere — це дуже компактний електропривід із вбудованим кріпленням. Трактор має загальну потужність 679 к.с. і може бути обладнаний колесами або гусеницями», — зазначили в компанії.

Попри те, що техніка повністю автономна, в кабіні все ж присутній оператор для здійснення контролю. Незабаром і цей контроль стане «зайвим» і трактора зовсім позбудуться кабін.

Відеоогляд трактора дивіться за посиланням

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Електричному трактору від John Deere водій не потрібен!

Найшвидший у світі трактор може розігнатися до 247 км/год

Джерело: https://kurkul.com/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах